, Newsy Sony

Sony Mobile w końcu z zyskiem – ale to koniec dobrych wiadomości

Sony Xperia X / fot.gsmManiaK.pl

Sony Xperia X / fot.gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michu

  Zapomniałeś dodać, że dział fotograficzny radzi sobie również świetne, a Sony kontroluje ponad 1/3 światowego rynku aparatów fotograficznych.
  Uważam, że już dawno Sony powinno ograniczyć produkcję działu mobilnego do urządzeń klasy premium. Takiej firmie po prostu nie wypada produkować niskobudżetowych słuchawek.

 • Mig

  To coraz większa tandeta. XA śliczny ale ma baterię, która go dyskwalifikuje, X to średniak za prawie 3 koła, za e5 żądają 1000 złotych. Wali ich na dekiel ewidentnie, albo mają w dyrektoriacie sabotażystów.
  Siostra ma ostatni doskonały smartfon z ich stajni, tj. Z3. Skończyli się

 • Rush

  Jakby firma jeszcze istniała jako SonyEricsson lepiej by sobie radziła.
  Sony jeszcze niedawno miało nadzwyczaj duże udziały w polskim rynku telefonów.
  A teraz czas na komórki China.

 • western

  SONY powinno wypuszczać raz na rok xperie Z na najwyższym wypasie, jakiegoś sredniaka i budżetowca. To by im starczyło. W około tego ewentualnie jakieś inne urządzenia w reszcie podsegmentów. Najgorsze jest to, że do znaczka SONY zawsze trzeba dopłacać parę stów, co przekłada się na ich słabą sprzedaż. Moja ulubiona firma i myślę, że wielu ludzi wolałoby SONY ale jak mają do tego samego dopłacać, to wezmą inną firmę i będą się cieszyć innym telefonem, czy telewizorem, za mniejsze pieniądze, a o tych samych parametrach. Widać w SONY nie mogą tego zrozumieć, że niekonkurencyjnymi cenami przegrali już na tylu frontach.

  • Darek

   Chętnie bym kupił taką Xperia X, gdyby kosztowała do 1500 zł. Ale za 2900 to chyba ich pogieło.

  • Michu

   Nie zgadzam się, że nie ma różnic między produktami firmy Sony i innymi markami. Kupowałem w tym roku telewizor i o ile pod względem jakości obrazu produkty Sony, Samsunga czy LG były na porównywalnym poziomie, to w kwestii jakości dźwięku Sony deklasował konkurencyjne marki. Dlatego wolałem dołożyć kilkaset złotych i kupić telewizor z logo Sony.


reklama