, Apple Newsy

Wyniki finansowe Apple mówią jasno: iPhone 7 musi się sprzedać

iphone 7 vs iphone 6s vs iphone 6 aparat

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MadMax

  Żadna firma nie powinna bazować tylko na jednej gałęzi przemysłu – apple to też dotyczy.
  Wcześniej sprzedawali sprzęt i oprogramowanie do obróbki filmowej – zaprzestali wsparcia i produkcji. Ustanawiali nowe potrzeby rynkowe – teraz lecą tylko na tzw. lepszych modelach poprzedniego pomysłodawcy. Błędem jest wycofanie się z wejścia w samochód i konsole – a szkoda. Nie oszukujmy się, rynek smartphone’ów i tabletów się nasycił, a brak nowych gałęzi zysków (zwłaszcza przy tak dużej konkurencji w świecie elektroniki mobilnej) będzie powodował coraz większe spadki.

  Tak jak w komentarzu wyżej – mi też się bardzie podobna iphone 6s – jestem bardzo zadowolony z tego telefonu, ale apple powinno pomyśleć i przyłożyć się do innych gałęzi przemysłu.

 • NG

  Widzieliście na żywo iP7/Plus? To są najbrzydsze jabłka od czasów iP4. Nie ma się co dziwić, że słabo sprzedaż idzie. Mając w ręce iP6s i iP7, na którego mnie stać – stwierdziłem „o nieeee, moja szósteczka jest ładniejsza, dziękuję, poczekam na 8” 🙂 Taaaak, jestem tym klientem, który kupuje to, co mu się po prostu podoba!

 • share28

  Pewnie w przyszłym roku zmniejsza ramki co będzie kolejna rewolucja jednak na nikim oprócz fanbojów nie zrobi to wrażenia. Od śmierci „Stiwa” z roku na rok coraz gorzej. Chnole juz podązaja swoją ścieżką i teraz coraz częściej Apple kopiuje od nich niż na odwrót.

 • share28

  TAK, APPLE SIĘ KOŃCZY 😉


reklama