, Microsoft Newsy Telefony

Dział mobilny Microsoftu na dnie. Surface Phone jedyną nadzieją

Facebook.com/PhoneDesigner

Facebook.com/PhoneDesigner

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Accent

  Surface-nikomu już nic (w znaczącej ilości) nie zabierze.Mobilny windows 10 zejdzie śmiercią naturalną. Chińczycy narzucili takie tempo, że inni mogą tylko podziwiać.
  Za kilka lat,czy ktoś chce, czy nie- to właśnie Chińczycy będą dominować w tej(i nie tylkotej) dziedzinie.
  Windows 10(komputerowy) też ma wielkie problemy.Chociaż jest wielka nagonka(wręcz zmuszanie do aktualizacji Windowsa 7 i W8.1 do wersji-10) to olbrzymia ilość użytkowników starszych wersji rezygnują z 10, choćby za względu na wielopłaszczyznową inwigilacje , brak możliwości zablokowania kolejnych aktualizacji. Microsoft zaczyna „gonić w piętkę”.Jak się to skończy, to trudno przewidzieć. Chyba, że ktoś ma „wtyczki” w Chinach, to czegoś się dowie.:)

  • Crout

   MS ma współpracę z Xiaomi.

 • Tirinti

  Microsoft popełnił ogromny błąd. Zamiast kupować LinkedIn mogli kupić ARM a wówczas Google i Apple musieli by szukać nowej architektury dla swoich systemów.

  Co do x86 to Intel kompletnie zaniedbał swoje procesory i o ile SoftBank nie namiesza w ARM to za kilka lat ARM będą wydajniejsze od x86. Dlatego Microsoft pracuje nad Windows 10 dla ARM i nad UWP. Klienci mogą za darmo wymienić przestarzały Windows na Windows 10, który jako jedyny wspiera jedynie słuszne aplikacje UWP. Za kilka lat Microsoft wycofa wsparcie dla przestarzałego modelu Win32 i zapewni wsparcie dla .Net na ARM.

 • katii

  panie… mialem lumie na w10. Litosci…. nikt w rodzinie nie miał do tego nerwów i poszło w aukcje 🙂

 • gość

  To znacząco komplikuje sprawę. Ten telefon z pewnością odbierze klientelę Apple, co do tego nie mam wątpliwości. Apple ma ugruntowaną pozycję na rynku mobilnym, bo przez tyle generacji jest to dopracowany sprzęt, choć nie bez wad. Ale przez tyle lat Apple uświadomił klientom, że można mieć jeden smartfon i przodować w rankingach sprzedaży. Jednak nawet Apple brzytwy się chwyta i wypuszcza popierdułki w postaci SE. Trend jest taki, że byle jakie smartfony nie mają szansy nawet się przebić do świadomości konsumenta. Fakt jest taki, że dostajemy coraz droższe sprzęty i coraz bardziej byle jakie. Mam nadzieję, że Google również włączy się do walki w tym technologicznym wyścigu. Technologia stanieje i dostaniemy w końcu jakieś innowacje, a nie milion różnych modeli, a wszystkie prezentujące jeden i ten sam mierny poziom praktyczności.

 • FireFrost

  Surface Phone będzie tylko i wyłącznie nową Lumią z inną nazwą, więc jego wypuszczenie nic nie zmieni. Co innego, gdyby zdołali wypuścić telefon z pełnym windowsem. To mogłoby być nowe otwarcie z prawdziwego zdarzenia.

 • http://gravatar.com/wania111 Wania

  Co z tego, że wydadzą Surface Phone skoro on nadal będzie na WP10, a system ten to porażka na całej linii („nie umywa” się nawet z działaniem do dobrego systemu jaki był WP 8.1, nie wspomne już o konkurencyjnych systemach). Niestety, ale same „wypasione” podzespoły nie uratują tej słuchawki. Jedyną szansą jest „włożenie” do niej pełnej komputerowej wersji Windowsa, ale na to się raczej nie zanosi.

 • zxs

  Nie będzie żadnego ratunku, przynajmniej z mojej strony :). O ile mogę się szarpnąć na drogi telefon który mi się podoba o tyle nie cofnę się z funkcjonalnościa tylko dla wyglądu telefonu. Przyzwyczaiłem się do pewnych aplikacji o których mogłem tylko pomarzyć mając telefon na WM. Napewno z nich nie zrezygnuję i raczej szans nie widzę żeby WM10 przegonił nowego androida, najpierw musi dogonić WP8.1….

  • pkim

   Moim podstawowym telefonem jest teraz egzemplarz z IOS i jakoś nie wiedzę tych miażdżących przewag w aplikacjach nad WM10

   • fgsdfsdf

    Więc dlaczego używasz IOS skoro WM10 jest taki dobry?

 • pkim

  Z pewnością nie będzie to budżetowiec i nie będzie przeznaczony do masowego odbiory.
  A niech kosztuje i 4500,- Jeśli będzie dobrze się prezentował i spełniał oczekiwania znajdą się klienci (w tym i ja).

 • Accent

  Ciekawe, jaką cenę „zaśpiewają”?
  Skoro za słabiutką lumię 650, Microsoft zawołał 1000 zł.
  To za surface pewnie dużo ponad 3 000 zł.
  podejrzewam zgon jeszcze przed narodzeniem.

  • klops

   2899zl to spiewali za 950XL. SP wycenia na 3999 bo to prestiz miec urzadzenie mSoon 🙂

   • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

    3999 złotych to w najsłabszej możliwej wersji 🙂

 • Zettabajt

  Ja czekam ze zmianą telefonu i laptopa właśnie na Surface Phone’a.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   Też bym kupił 2w1 ale ceny trochę za wysokie


reklama