, Newsy Qualcomm

Qualcomm sprzedał w zeszłym kwartale 201 mln układów Snapdragon

fot. wccftech

fot. wccftech

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek

  Mimo renomy Qualcomma i jego palety Snapdragonów osobiście uważam procesory Samsunga za jeszcze lepsze. Potwierdzają to zresztą wyniki testów większości benchmarków. Exynosy z racji wykorzystywania do ich produkcji technologii 10nm są ponadto bardziej energooszczędne, a to stanowi istotną zaletę.

  • Heliox

   Co Ty za głupoty wygadujesz ? Po pierwsze testy wskazują że zarówno Exynos 8890 jak i Snapdragon 820 są na tym samym poziomie wydajnościowym. Po drugie zarówno E8890 jak i S820 są produkowane w 14 nm procesie litograficznym.

 • Pique

  820 faktycznie pod względem wydajności to zdecydowanie mocny produkt. Trzeba też pochwalić producenta za wprowadzenie na rynek kilka mocnych jednostek ze średniego pułapu wydajnościowego. Mowa tu o snapdragonie 650 i 652. Są to na prawdę bardzo dobre konstrukcje, które zadowolą nawet graczy. Niestety o serii 4XX się nie wypowiem, wiem tylko że są to układy dla zdecydowanie najmniej wymagających, bo chociaż wszystko działa całkiem sprawnie, to jednak w wielu przypadkach brak mocy jest tu i ówdzie odczuwalny.

 • Iwanme

  Nic dziwnego, bo po świetnym S800 to S810 to był generalnie kiepski, gorący i nie jakoś nadzwyczajnie wydajny SoC. Dopiero przy 820 odzyskali formę


reklama