, Android Informacje prasowe Newsy

7 sposobów na bezpieczny smartfon

Samsung Galaxy S7 / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy S7 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adam

  Raczej nic nie instaluję spoza. Przekonałem się też do antywirusów ( G Data internet security u mnie śmiga), bo czasem przelewam kasę z pomocą tabletu, czy blokowanie niektórych niepożądanych smsów też jest dobre. Ale najlepszy jest chyba 8 sposób – zdrowy rozsądek, czyli nie ufam niczemu, co wydaje się zbyt piękne, by było prawdziwe.

 • Konrad

  Jeżeli chodzi o ochronę przed wpadnięciem telefonu w niepowołane ręce to autor daje słabe rady. Po pierwsze telefon może nie mieć dostępu do sieci internet i nie będziemy mogli nim sterować. Po drugie – nawet jeśli telefon będzie miał dostęp do sieci – to wyślemy nakaz usuwania danych z opóźnieniem. Czyli w międzyczasie złodziej może pozyskać nasze dane. Jedyną w miarę bezpieczną metodą zabezpieczenia telefonu z systemem Android jest szyfrowanie danych (kosztem baterii i wydajności urządzenia – choć w nowszych modelach jest to prawie nieodczuwalne)

 • http://00ff00.pl adamo1139

  Jeśli komunikacja między bankiem i urządzeniem lub urządzeniem i sklepem internetowym odbywa się poprzez https, to wciąż nie jest to bezpieczne?

 • Blazej UK

  Android i aktualizacja na bieżąca. Dobre żarty.

 • Rawka

  dzięki za ten artykuł, bo sobie uświadomiłam, że mam telefon od pół roku, ale jakoś o bezpieczeństwo nie zadbałam! -,- niby nic, ale chciałabym, żeby mój fon wytrzymał jeszcze te półtora roku ze mną, bo mam korzystny, uproszczony abonament od TMobile na niego! ;d

 • Darek

  Ja swój telefon raz dziennie myję wodą z mydłem i dzięki temu jest wolny o wszelkich wirusów i bakterii.


reklama