, Huawei Newsy Orange Smartfony

Huawei P9 Plus na wyłączność w Orange

Huawei P9 Plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Magoo

  No bo kurcze planuję zakup na aukcji właśnie ten model ale nie chcę mieć śmieci operatorskich. Trzeba będzie przejść się chyba do salonów i zobaczyć co i jak. Jest też druga opcja. Wgranie Stock romu, ale to chyba za świeży model i nigdzie nie znalazłem czystego softu.

 • Magoo

  Będąc przy temacie Huawei’a to czy redakcja jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie czy nasi operatorzy brandują Huawei’a P9 lite? Jeśli nie, to który tego nie robi? Z góry dziękuję za odp

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

   Z tego co wiem raczej operatorzy nie brandują P9 Lite, włącznie z Orange, ale ręki uciąć sobie nie dam 😉

 • RK 70

  Co to za wyłączność? Porażający brak szacunku dla klientów. Ceny z kosmosu i masa śmieci w połączeniu z ich brandem. Pewnie znajdą się chętni na te „atrakcyjne oferty”, ale w śladowych ilościach.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Śmieszą mnie takie oferty na wyłączność jednego operatora i to beznadziejnego
  Tak czy siak powiedziałem bye bye Huawei bo nie dość że średniaki kosztują za drogo to się jeszcze okazuje że 5,5 cala P9 Plus nie można kupić w sklepie i korzystać z tego co mi bardziej odpowiada jak T-Mobile a nie Orange z którym się rozstałem na długo

 • RK 70

  Ciekawa oferta, a jaka atrakcyjna…
  134,99 × 24 abonamentu, do tego 809 za telefon i na koniec 55,01 × 24 raty za urządzenie, co nam daje „tylko” 5,369,00 pln. Do końca czerwca Orange ma wyłączność, trzeba się spieszyć.


reklama