, Huawei LG Newsy Orange Samsung

Orange: Szalone Dni do końca maja

szalone dni

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • RK 70

  Pytanie z zupełnie innego tematu do komentujących – czy również macie problem z pisaniem komentarza poprzez zakrywającą klawiaturę telefonu, która nie opuszcza się podczas pisania? Jest to bardzo irytujące.

 • RK 70

  A ja od piętnastu lat jestem abonentem Orange, z kilkoma numerami w umowie w abonamencie z telefonem klasy premiumi, gdzie podpisanie nowej, czy przedłużenie aktualne umowy miało jakiś tam sens i atrakcyjność finansową dla mnie, na tą chwilę, musiał bym się położyć, by dorównać poziomowi sieci. Sięgnęli absolutnie dna.

 • http://gravatar.com/troya1000 LesioW

  Rok temu przeniosłem 1 numer do orange w tym 6mc za darmo a do tego HTC M8 za 1zł i abo 89,98 przez 18 msc all za free. A dziś czekam na zakończenie abonamentu. Ceny teraz to kpina – zarówno w ofertach bez telefonu jak i w śmiesznym systemie smartfon + rata za urządzenie. Podwójnie kroją klienta.

  A chciałem przenieść podobnie 2 inne numery ale się po prostu nie da(nie opłaca).

 • Michal

  A ja przedłużyłem z P8 Lite dlaczego bo mam neostradę i jestem na nią skazany ( nie narzekam ) . a wiec telefon za 0zl abonament 25zl + rata 25 zl czyli wszystko mnie kosztuje 50 zl ( aktywacja 0 zl ) no limit + 4GB netu mi starcza . CO tu wiecej chcieć orange open rabat minus 10 zl czyli 40zł miesiecznie. dla mnie wypas

 • Allan

  Tego typu ofert należy unikać jak ognia!Dlaczego? Bo smartfonu nie spłaca się już w abonamencie, ale w odrębnych ratach! Topowe smartfony są w Orange drogie, a abonamenty, jeśli chce się smartfon kupić troszkę taniej niż w sklepie horredalnie wysokie! Moja rada: UNIKAĆ!!!

 • Porażka

  Zegnaj orange !!! dokladnie rok temu przenosilem do nich numer wzielem lg g3 za 9zl i abo 94zl z polisa na wyswietlacz 6 miesiecy darmowe za przejscie a g3 kosztowalo 1400zl na wolnym rynku wtedy sie oplacalo obecne oferty porażka!!!


reklama