, HTC Newsy Telefony

Na aparat w HTC 10 nikt już nie będzie mógł narzekać

fot. HTC

fot. HTC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tom

  Mam 1,9m wzrostu, łapę jak sipę a najwygodniejszy w obsłudze jest i tak iPhone 5S lub max Z3Compact i mówię o normalnym korzystaniu z telefonu, do wszystkiego innego mam tablet i PCta.

 • http://zdupy.com Zod88

  Kermit i Tom. Czy was pogrzało w kakao? Osobiście posiadam Motorolę Nexusa 6 z 6 calowym ekranem. Stwierdzam kategorycznie że ten ekran NIE JEST za duży! Dla mnie jest idealnych rozmiarów (lubię smartfony z ekranami od 5 do 6 cali). Także 5.2 cala ekran WCALE NIE JEST DUŻY. Wystarczy wziąć do ręki taki smartfon a potem zacząć narzekać. No chyba że macie po 160cm wzrostu i rączki jak u dzieci z podstawówki, to wtedy rozumiem wasz ból. Pozdrawiam.

 • Tom

  U mnie podobnie, tylko że szukam następcy dla Z3C. Jeżeli HTC 10 i inne flagowce zaprezentowane w ostatnich tygodniach nie będą miały swoich mniejszych odpowiedników (pomniejszone tylko o ekran) to jedyną opcją zostaje iPhone 6S lub SE.

 • Kermit

  Chciałbym takiego, ale w rozmiarze takim jak Sony Z5C. Brałbym w ciemno, skoro odwodzi od zakupu iPhona, tym badrdziej, że lubię andka.


reklama