, Newsy Telefony

TOP 10: Komórka na 2 karty SIM

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://tworzenie-stron.info Tworzenie stron www

  Czy wszystkie telefony dual sim obsluguja 2 karty jednoczesnie online?

 • Mojo

  Wiam,
  fajne zestawienie, przy zalewie chińczyków te „firmowe” to niby inne ?
  Tak naprawdę samsungi i inne to też chińczyki. Poza nokią (też nie wszystkie modele) reszta to chińczyki. Ale do tematu : od stycznia 2008 używam FLY D700 – mniejszy i ładniejszy kuzyn Hummera – język rosyjski i angielski. Potrzebowałem na 2 simy, a samsung dopiero się wtedy pojawił i kosztował 900 PLN, a flya kupiłem na ukrainie za równowartość 100 USD. Po roku bardzo intensywnego używania na 2 karty (praktycznie tylko rozmowy) mogę powiedzieć, że jest to udana konstrukcja. Bateria trzyma nawet teraz około 4-5 dni, zasięg na obu kartach bardzo dobry, Mechanicznie też całkiem Ok, upadł już chyba z 10 razy, także jest to chyba wyjątek który potwierdza regułę, że co chińskie jest tanie i do d …py.
  Jak fly w końcu padnie to może będzie już coś na 2 simy z windowsem na pokładzie, a jak nie to przyjdzie czas na samsunga.
  Pozdrawiam tych co nie lubią nosić 2 komórek. Mojo

 • http://www.sklep.mgsm.pl adaml

  @ Filip: Model myPhone 3350 JEST Dual-SIM-em. Na pewno! Ma też gniazdo na microSD

 • biolmol

  Ja po roku użytkowania D880 jestem bardzo zadowolony. Co do polskiego chińczyka raczej bym nie kupił. Przed D880 miałem chinski dualsim i był beznadziejny, najgorsze w tym że nie miał w ogóle zasięgu. D 880 nie różni się w zasięgu od zwykłego telefonu samsunga, na 2 karcie jest ciut gorszy. A to że internet jest tylko na głównej karcie nie stanowi problemu bo się nie da używać go jednocześnie. Restart telefonu trwa krótko i już można korzystać z neta na drugiej karcie. Zastanawiam się nad przesiadką na D980 ale boję się że jest zrobiony na bazie chińskiego telefonu. Czego brakuje w D880? Lampo latarki tak jak jest w standardzie w SE

 • Łukasz

  Jeśli myPhone stworzyłby telefon na 2 karty sim, w tym przynajmniej jedna obsługiwałaby HSDPA, i to wszystko nie kosztowałoby więcej niz 400-500 zł, to na pewno byłby to wielki sukces polskiej marki. Wiele osób (w tym ja) wykorzystuje mobilny internet, więc taki telefon byłby genialnym rozwiązaniem.

 • Cyr4x

  Mimo wszystko D880 Duoz jest najładniejszy z tu zaprezentowanych. Wzornictwo wzięte z modelu D900i, do tego jeszcze poprawione. Przydałoby się tylko S60, ale nie można mieć wszystkiego.

 • http://www.komorkomaniak.pl Epoc

  Zgadza się, gdzieś telefonów Dual-SIM nie ma zbyt wiele gdzieś podczas przygotowywania materiału popełniłem błąd chodził o model 3350. DZIĘKI!

 • Filip

  Przecież ten pierwszy model nie jest dual sim:/


reklama