, Android HTC Huawei Newsy Telefony

Premiera HTC 10 i Huawei P9

Fot. @evleaks

Fot. @evleaks

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Przemo

  Seria M7 to klasyk, miała wszystko na swoim miejscu. Była też hitem sprzedaży. Wystarczyło kontynuować ten koncept. Zamiast poprawić aparat i podzespoły dodali przyciski ekranowe, gigantyczną ramkę i zrobili termos. Teraz usunęli przyciski ekranowe łącznie z głośnikami. Dodali w M8 drugi aparaty, teraz już go nie ma. I od 2013 nie ma następcy Max. WTF?

 • RK 70

  Co niektórym wiadro zimnej wody na głowę, by trochę ochłoneli z tym pięknem M10. Na mnie subiektywnie, wygląd nowego HTC nie robi zupełnie żadnego wrażenia, rzekłbym nawet, że M7 i M8 wyglądają o niebo lepiej…

  • Gość

   Popieram. Ten HTC nie dość, że nie robi wrażenia to jest zwyczajnie brzydki.

 • Przemo

  Brzydactwo, wygląda ciężko i topornie. Nie widać też najważniejszego – głośników stereo. Do tego wystaje aparat. I brak drugiej kamery z tyłu.

 • Marek

  A ja myślę że firma htc zniknie z rynku za rok góra 2 ,a ich nowe smartfony nie będą sie lepij sprzedawały niż samsungi czy lg i huwaveie czy inne chińczyki bo zwyczajnie są źle wycenione . Dotego dojdzie coraz mniejsza ochota na wymianę nowych flagowców bo już powoli średniaki niewiele im ustępują i niema za bardzo czym kusić potencjalnych nabywców ,to oznacza kłopot dla wszystkich producentów .Moim zdaniem nie wytrzymają konkurencji htc i Sony .

  • 8000

   To oczywiste. Zniknie lub będzie wegetować jak to jest teraz.

 • Panblacha

  O ile nie wycenią go masakrycznie drogo to będzie jakąś alternatywą. Nawet z m8s korzystało mi się dobrze choć procesor nie wyrabiał w niektórych sytuacjach i tylko dlatego wrócilem do nexusa. Jakość wykonania biła Galaxy s6 moim zdaniem. Wystarczy, że będzie 100-200 pln tańszy na starcie niż s7 i się sprzeda. Może nie będzie hitem sprzedaży ale wystarczająco dobrze się przyjmie na rynku. Tyle, że HTC zawsze się cenili zbyt wysoko.

 • FireFrost

  LG i Sony pokazało kaszanę, Huawei będzie miał słabszy SoC od konkurencji, tymczasem HTC – o ile przecieki się sprawdzą – przygotowuje model, który naprawia błędy poprzedników i wygląda rewelacyjnie. Mają szansę mocno podnieść swoją sprzedaż w tym roku.

 • 8000

  Mało prawdopodobne by ktoś to kupił coś z HTC mając w zanadrzu tak bogata ofertę innych rewelacyjnych fonów. Już widzę wpisy, że tak nie jest. Jednak mam racje o czym świadczy kondycja firmy. Nikt tego nie chce!
  Widzimy wyżej s7 bijącego rekordy sprzedaży. A gdzie jest g5? Jakoś nie ma „tych rekordów” i nie będzie, gdzie pisałem wcześniej, że jest to ciekawostka i nikt nie chce jakiś modułów.
  Gdyby LG wydało fona jak sony xa czy ulefone future! gdzie tendencja rozwoju idzie w te stronę, gdzie taki fon wygląda rewelacyjnie i mógłby spokojnie powalczyć z s7, a tak to mamy kolejna porażkę G5, proste.

 • Drzewo1986

  Do upadłego będę powtarzał, że w tym roku HTC ma ogromną szansę na odbicie się i złapanie oddechu, nie tylko flagowca będą mieli świetnego ale i X9 prezentuje się nie źle. Mocno kibicuje w tym roku HTC choć konkurencja jest mocna.

 • Mateusz

  Niesamowite że coś jest najładniejsze chociaż jeszcze nie wyszło.. pożyjemy, zobaczymy.

 • pawciov5

  Niestamowite… Nie sądziłem że to HTC wyprodukuje najładniejszego flagowca tego sezonu O.o

  • Orek

   DOKŁADNIE! HTC w końcu od czasów m7 zrobi coś dobrego o ile nie najlepszego. Sam chcialem kupić s7 ale czekam na htc!


reklama