, Android Gigabyte Telefony Testy

GSmart Classic Pro – test taniego telefonu Gigabyte

Gigabyte GSmart Classic Pro / fot.gsmManiaK.pl

Gigabyte GSmart Classic Pro / fot.gsmManiaK.pl


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/goodfeling12 Mefju

  Używam tego telefonu 3 miesiące i… Odradzam zakupu. Telefon zacina się przy każdej możliwej okazji, przy włączonych kilku aplikacjach w tle telefon potrafi z przeciążenia się wyłączyć. Bateria jeszcze gorsza, telefon ten powinien należeć do tych z segmentu „bez powerbanka ani rusz”. Jeżeli chodzi o wydajność jest ona marna i mało która aplikacja nie wypluwa komunikatu „Aplikacja … nie odpowiada”.

 • AT

  Dzięki za test, szukam telefonu ze średniej półki i myślę że zdecyduję się na ten model (nie potrzebuję LTE), gdzie można go kupić?

 • Skup telefonów serwis

  ladny prosty dla normalnych ludzi

 • http://o2 wernyhora

  Prosiłbym częściej przeprowadzać testy takich „wynalazków” – bo oddają poziom relacji ceny do jakości i wyposażenia w stosunku do markowych smartfonów.
  Porównywanie Cubota H1 nie ma sensu, bo to tylko podobna cena, ale prosiłbym za jakiś czas przyjrzeć się LeTV, Umi ( Rome ), Elephone lub Mlais. To marki na razie nieznane, więc mamy tu czysty przelicznik, ile naprawdę kosztują same „bebechy” bez kosztu marki.
  Pozdrawiam.

 • cracken
 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Boże co za szmelc i jeszcze brak LTE , dla kogo ten szrot jeszcze zamawiają i sprzedają bo nie rozumiem po co takie coś powstaje z taką specyfikacją nie nadające się do niczego więcej jak klikanie sms i dzwonienia

 • Bob

  Mój GSmart zakupiony w salonie Sferis od października 2015 roku jest w naprawie gwarancyjnej w autoryzowanym serwisie Orika we Wrocławiu.
  Telefon krąży od sklepu do serwisu po raz piąty.
  W pismach dział reklamacji Seris z Piaseczna łączy wyrazy szacunku – totalna porażka.


reklama