, BlackBerry Poradniki

Reklamujesz BlackBerry? Zwróć uwagę na gwarancję

fot. BlackBerry

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • arecki

  Hmm…w Polsce jedynym gwarantem jest anovo(pietrzykowice,k.Wroclawia) i oni na miejscu zajmują się błachymi sprawami,a w wypadkach których oni nie są w stanie,to faktycznie wysylka dalej to BlackBerry UK.

 • Karol Godlewski

  Anovo nie jest jedyny gwarantem. Ograniczyłoby to sprzedaż na Polskim rynku. W całej Polsce mamy dużo dystrybutorów a oni mają bezpośrednio umowy ze swoimi punktami serwisowymi.

  Na ten przykład autoryzacje na naprawy gwarancyjne ma np serwis – w-support.pl/klien…ancja.html

 • manam

  Ogólnie rzecz biorac,blackberry to super telefony.Passport czy Classic to rzezniki.Szkoda,ze jak to ktoś napisał na forum ”’David moyes nie zepsuł tak Manchesteru united po fergusonie jak Chen(ceo blackberry) zepsuł blackberry OS

 • PatrykRobo

  Hmm mnie jako prawnika zapisy o gwarancji, ze wszystkich instniejących dla konsumenta możliwości roszczenia, interesują najmniej. Dużo istotniejsze wydają się przepisy dotyczące rękojmi a przede wszystkim te, które znajdujemy w ustawie Prawo konsumenta. Tak jak podkreślono w artykule gwarancję przyznaje gwarant – na własnych i korzystnych dla siebie warunkach. W praktyce nie spotkałem się jeszcze z gwarancją, która byłaby de facto korzystniejsza niż zapisy ustawowe.


reklama