, Apple Newsy

Czarne chmury nad Apple

fot.GsmManiak

fot.GsmManiak

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Dogwar

  Cóż… Zawsze twierdziłem że nadgryzione jabłko wcale nie jest takie oryginalne na jakie się lansuje. Jak widać, brakuje im wizjonera a po śmierci Jobsa, to zamiast wizjonerstwa jest kopiarstwo. Obstawiam że jeszcze góra 5-6 lat i firma będzie podążać w kierunku równi pochyłej, gdyż nikt tam póki co nie ma pomysłu na stały rozwój, aby być chellengerem na rynku technologii mobilnych a takie firmy kończą tak, jak Nokia… Niestety… Trwała do chwili, dopóki działała jeszcze magia starych produktów. Wraz z zatrzymaniem się w rozwoju i wygaśnięciem opinii o niezawodności, firma w zasadzie przestała istnieć (bo przejęcie przez Microsoft nie uważam za postęp, wręcz przeciwnie). Taka też będzie i przyszłość firmy z logiem jabłuszka, jak nic się nie zmieni. Pzdr.

 • Kulki

  A ja myślę, że niejeden z narzekających na Apple robi to z powodu: Bo go nie stać.

  Tyle w temacie.

 • Jakub

  Nigdy nie przepadałem za firmą Apple, a jeszcze teraz error 53, Apple jest jak prostytutka liczy się tylko kasa nie ważne że klient na tym ucierpi, chociaż i tak owieczki będą lecieć do tej firmy

 • savuR

  Eh… gdzie są teraz wyznawcy Apple?
  Przydałoby się aby posiadacze i zwolennicy Androida zaczęli się śmiać z tego chlamu dla głupiego ludu. Ale zaraz i tak się zacznie ze Android to dno ma pełno błędów są dziadowskie i w ogóle.
  Ale jasne Apple kradnie co popadnie i wykorzystuje ale to zawsze oni są biedni.

 • Jachoo

  Error53, patenty, ukradzione nazwa, logo utd. Kolejne miliony sztuk i tak znajdą swoich wiernych fanów. Jak to mówią: Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Karol Godlewski

  @Sikor

  Dziękuję za uwagi.

 • Sikor

  Marny dziennikarz robi antypropagandę apple. Pewnie jest z Pisu

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Karol Godlewski

  Obserwując ruchy na rynku mobilnym w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego klienci, którzy są tak traktowani w dalszym ciągu preferują urządzenia iPhone? Kwestia Error 53 dotyczy każdego komu pęknie LCD a nie stać go na naprawę w serwisie i co dalej, ma sobie kupić nowy telefon? Do momentu kiedy cała sprawa nie wyszła na jaw pewnie wielu klientów kupiło wyższy model.

  • fff

   „pęknie LCD a nie stać go na naprawę w serwisie ”
   apple jest najtaniej. o to też burzyli sie Janusze z serwisów

 • Kacper

  Nigdy nie uważałem iPhone’a za dobry telefon. Przereklamowany i tyle ….
  Dobrze im tak że mają tyle wpadek !

 • ohra

  @Karol Godlewski, nie jest dopuszczalne ,to błąd. Jeżeli kobieta to rodz.żński , możemy tylko powiedzieć: kocham TĘ kobietę, koniec kropka. TĄ to mowa potoczna, żargon.

 • Molek

  Prawdziwym skandalem będzie jeśli w obronę Apple ponownie zaangażuje się prezydent USA, znosząc słusznie nałożoną na firmę karę. Jest wina więc musi być kara dlatego najbliższy czas będzie prawdziwym sprawdzianem prawożądności w USA.

 • jj

  Kolega rejk ma rację. „Tą chwilę” jest dopuszczalne w języku potocznym, mówionym, natomiast prawidłowa forma to „tę chwilę”, tym bardziej, że jest to bądź co bądź artykuł.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Karol Godlewski

  @Rejk

  W języku polskim powinno się pisać i mówić „tę”, ale zazwyczaj mówi się „tą” i z tego co zdążyłem się zorientować przed artykułem „tą” też jest dopuszczalne.

  • Kamil

   Użycie „tą” jest dopuszczalne, ale jedynie w mowie potocznej. Jeżeli mówimy tutaj o artykule (który swym charakterem ma przypominać artykuł prasowy, a nie „luźny” wpis na blogu), należy używać w nim starannej polszczyzny.

   Interpretacja prof. Dąbkowskiego:
   http://sjp….;2227.html

  • rejk

   Panie Karolu, tak jak Pan zauważył POWINNO się pisać i mówić „tę”. Potocznie sporo osób mówi niepoprawnie. „Zazwyczaj” to dość odważne stwierdzenie, a już na pewno zależy od tego, w jakich kręgach się kto obraca. Tak czy siak gdzieniegdzie zazwyczaj mówi się też „przyszłem”, „kopłem”, „bynajmniej” zamiast „przynajmniej” itd. Pan pracuje jako redaktor, językiem polskim zarabia Pan na życie i naprawdę wypadałoby ten język szanować, ba – dawać dobry przykład! I nawet jeśli jakiś błąd się wkradnie (bo zdarzyć się może każdemu przecież), to trzeba go po prostu poprawić, zamiast głupio się tłumaczyć. Bo jeśli „zdążył Pan się zorientować przed artykułem”, to zdążył Pan się zorientować źle i wychodzi z tych wyjaśnień, że pisząc dla portalu traktującego o nowych technologiach, nie tylko robi Pan podstawowe błędy językowe, ale nie umie Pan też używać internetu i klasyfikować wiarygodności źródeł (wiarygodne źródło, mówiące, czy należy pisać „tę” czy „tą” podał kolega Kamil).

   • Karol Godlewski

    @Dziękuję wszystkim za uwagi, każdy uczy się na własnych błędach.

 • Jajaja

  „Telefon nadaję się do wyrzucenia” Czytajcie na Boga coście wypocili zanim wrzucicie. Na poczatku tekstu autor wspomina o Error 53 w kontekscie ostatnich problemów apple, a 3 akapity dalej pisze: „Ostatnim głośnym pozwem jest sprawa Error 53”. Tak to wygląda jakby przerwał w połowie pisania a za dwa dni dokończył nie pamiętając co już napisał…

 • rejk

  Na TĘ chwilę, nie na TĄ!

  • http://www.foturysta.pl Błażej

   Myślę, że obie formy są poprawne.

   • rejk

    Źle myślisz.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Śmieszna firma która egzystuje na strzyżeniu baranów z kasy i od dawna kradnie cudze pomysły łącznie z nazwą i logo Apple należało do członków grupy The Beatles w UK
  Po wielu latach przepychanek w sądach zapłacili ogromne odszkodowanie za prawo nadal korzystania z tej nazwy


reklama