, Apple Newsy Samsung

Samsung przegrał z Apple w brytyjskim sądzie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SirAdi

  Jak może pisać o czymś, o czym nie ma się pojęcia???
  Procesy nie toczą się o to, czy Apple wykorzystuje bezprawnie, bo iPhone wykorzystuje 3G co nie podlega wątpliwości. W związku z tym Samsung zgodnie z prawem domaga się zadośćuczynienia za zaległe opłaty licencyjne, a procesy toczą się o wysokość tych opłat. W związku z tym Samsung nic nie przegrał, po prostu prawnikom Apple po raz kolejny udało się odroczyć odpowiedzialność, ale prędzej czy później Apple będzie musiało uregulować zaległość. I spór toczy się właśnie o wyskość kwoty, a nie o sam fakt bezprawnego wykorzystania patentów przez Apple, który jest niepodważalny.

 • dalacher

  Sorry za kiepski styl pisania ale to było w pośpiechu.

 • dalacher

  Zgodze się z wami apple ma zero kreatywności. Ciągle to samo a samsung ma dużo wariantów i nie jest tak drogi jak apple no np. Apple ma iphone 1,2,3,4,5 i ipad 1,2,3,4 oraz mini a samsung teraz s3,note,note 2,s3 mini,y duos, ace duos, s duos i jeszcze premiery:galaxy rex 50,60,70,80 galaxy xcover 2, galaxy express, galaxy note 3 i s4, galaxy s3 duos i s3 mini duos.
  Jest różnica, prawda?

  • qwerty

   i jeszcze pełno dobrych starszych modeli jak s2, s+, s advance, wave 3, galaxy taby 1 i 2 a zaraz 3. zgadam sie z tobą w 100%

 • Danio

  Żałosne… Apple co roku serwuje odgrzewane kotlety. Samsung przynajmniej się rozwija. Widać to chociażby po takich rzeczach jak s pen, s beam, multi okna, różne opcie wzrokowe itp, a apple stoi w miejscu.

 • Navarro

  Wszyscy wiemy że SGS4 i tak będzie najpopularniejszym smartfonem 2013 roku 🙂 Dobrze że amerykański potentat ma konkurencję w postaci Samsunga, nie chciałbym być skazany na Apple i ich ograniczenia! Samsung się przynajmniej rozwija.

  • qwerty

   dobrze mówisz…

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  A co to , znów jakaś wojenka patentowa w ramach reklamy nowego Galaxy S’4 😀

  Znów Samsung chce na plecach Apple sprzedać swoje mydelniczki w nowym roku i tak sobie reklamę zrobić tańszym kosztem niż spoty reklamowe .


reklama