, Huawei Orange Promocje

Szalony weekend z Huawei i Orange. Ceny niższe nawet o 400zł

logo orange

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • RK 70

  A, tak jak wyżej wspomniałem, od wielu lat współpracuje z operatorami w trzech kolorach i żadnemu jeszcze nie zapłaciłem za przesyłkę, bo niebyło takiej potrzeby ze strony sieci. A tu przy kupnie telefonu bez umowy jest wyszczególnione, że jest opłata za transport. A jeżeli ktoś ma problem z dotarciem do salonu, bo przecież nie możesz wykluczyć takiej sytuacji, to co w tedy? Tak więc po części Andrzej masz rację, że salony są ogólno dostępne w większość miast, zgoda, ale są też takie miejscowości, gdzie trzeba jechać kilkadziesiąt kilometrów do salonu, więc koszt za przejazd niejednokrotnie przewyższa kwotę transportu kurierem i jaka w tedy decyzja?

 • RK 70

  Andrzej, przeczytaj dokładnie artykuł i zastanów się o czym piszesz? W momencie, gdy ktoś ma problem z różnych powodów z odebraniem telefonu z salonu, wówczas zamawia odbiór kurierem i jest w artykule wyszczególnione ile wynosi koszt takiej usługi. I nie ma znaczenia, czy bierzesz z umową, czy bez. Procedury są takie same. Cieszy fakt, że nie pchają swoich śmieci do telefonu bez umowy, o czym pisze Lukaszch2008. I tyle w temacie.

 • Lucas

  Czy telefon bez umowy posiada brandowany system albo jakieś dodatkowe aplikacje od operatora, których nie można „normalnie” usunąć lub czymkolwiek różni się od telefonu ze zwykłego sklepu?

 • Andrzej

  Mówisz o przedłużeniu umowy a w artykule jest o telefonie bez umowy? Salony Orange są pod nosem w każdym większym miasteczku. Wystarczy ruszyć się z domu.

 • RK 70

  Bzdury piszesz. Niejednokrotnie zamawiałem telefony przy przedłużeniu, czy zawarciu nowej umowy u trzech operatorów, przez wiele lat i nie płaciłem za przesyłkę kurierską. Jedynie Polsat sobie zażyczył opłatę za transport. Ale, to nie o to chodzi, nie wyczułeś ironii w moim komentarzu wyżej?

 • RK 70

  Taaa, według ceneo, można kupić P8 od 1459 peelenów, a w Orange można już mieć ten telefon za jedynie 1449 peelenów, bez simlocka, ale ze śmieciami Orange i opłatą za kuriera. Niesamowita okazja.

  • Wania

   Wszędzie zamawiając telefon musisz opłacic koszt wysyłki, chyba, że kupujesz na miejscu.

  • lukaszch2008

   Ja zamówiłem telefon w tej promo Konkretnie P8 lite (za 749) ale nie ma ona żadnego oprogramowania od Orange i nie ma simlocka


reklama