, Meizu Newsy

Meizu sprzedało w tym roku 20 milionów smartfonów

Meizu m2 note / fot. gsmManiaK.pl

Meizu m2 note / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • FireFrost

  Meizu trzyma się od Qualcomma z dala i bardzo dobrze na tym wychodzi.

 • cracken

  A to że nikt nie chce Exynosa,może rywale nie chcą go(po naciskiem Qualcomma…)? Qualcomm od dawna ma problemy z monopolem…. I to właśnie problem…

 • cracken

  Zasadnicze pytanie…A po co Meizu Qualcomm? Samsung wszystko pakiecie(ekran,procek,ram,pamięć) sprzedaję Meizu po obniżonej cenie. Więc i Samsung jest zadowolony i Meizu niczego więcej nie potrzebuje. 🙂 Wiec z punktu widzenia Meizu, nie opłaca mu się wybierać Qualcomma dla Samego procka. 🙂 Do tej pory Exynos 7420 jest jeden z najwydajniejszy na rynku. Meizu przecież świadomie wybrał Exynos patrząc na problemy Qualcomm 810. :). To Xiaomi popełnił błąd używając Snapdragona 810 w Xiaomi Mi Note Pro. To Sony popełnił błąd używając Snapdragon 810 w Z3+/Z5. To HTC popełnił błąd używając Snapdragon 810 w M9. A Meizu wybrał to co najlepsze w tym momencie.

 • cracken

  Nie widzę nic złego w tym że MEIZU ma kontrakt z Samsung. Wolę mieć Amoled,Exynos, ram i pamięci UFS 2.0 OD Samsunga.Samsung dyktuje warunki na tym polu,bo dużo inwestuje w badania. Sam Applenie może się uwolnić odSamsunga.Tu mówi że nie będzie kupować gotowe procki, a nagle na 2018 rok chce ekrany Amoled. Samsung dla tego porzucił tworzenie ala IPS ekrany. Stratą pieniędzy i czasu…A Amoled nadsal można rozwijać. 🙂

  • nick

   W samym kontakcie nie ma nic złego, ale np. Samsung nie sprzeda Exynosa poważnemu rywalowi tylko właśnie dla kogoś, kto obieca że nie będzie z nimi za mocno konkurować.

 • nick

  Kontrolowana sprzedaż to pewnie warunek kontynuowania współpracy z Samsungiem, który dostarcza dla Meizu pamięci, ekrany AMOLED czy Exynosa do modelu Pro.


reklama