, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 5 Active z baterią 4100 mAh

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marek

  Kłócicie się o takie bzdury jak grubość obudowy czy dostęp do baterii gdy Samsung nawet oficjalnie nie zamierza na razie wprowadzać do sprzedaży nawet zwykłej wersji Note5 w Europie. Po za tym jak się znam na tej firmie, to N5 jeśli trafi do sprzedaży to będzie za conajmniej 3000zl czyli po za zasięgiem większości zainteresowanych.

 • Aleks

  Np. cienki Galaxy A3 wcale nie leży przyjemnie w dłoni, dopiero po założeniu etui jakoś lepiej się go trzyma

 • Proktolog

  No właśnie. To minimum baterii w takim potworze. A te cieńkości? To jakiś żałosny „trynd”. Ale bateria baterią, ale gdzie slot sd? Gdzie głośniki stereo z przodu? Note 5 to twór wykastrowany. Aż chciałoby się :to ma być smartfon? To jakieś qui pro quo.

 • Antaro

  4100? To wciąż za malo aby mówić o rewelacyjnym czasie pracy na jedynym ladowaniu. 2 3 dni pod obciążeniem i 4 5 normalnego używania to byłaby rewelacja

 • jotek44

  Zgadzam się z tym poglądem. Grubość 8-9 mm przy odpowiednim wyprofilowaniu boków i plecków jest wręcz optymalna a uzyskany wzrost pojemności baterii jest bezdyskusyjną korzyścią. Dziwi tylko polityka Samsunga, który nagle swój sztandarowy produkt zaczął traktować marginalnie. Ewidentny błąd marketingowy !


reklama