, Newsy Qualcomm Technologie

Metalowe obudowy smartfonów w końcu obsłużą bezprzewodowe ładowanie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bomba

  Lizard, jak można napisać korzystać, korzystania przez „ż” 🙂 nie to żebym się czepiał, ale trochę razi w oczy:-D pozdro
  !

 • http://gravatar.com/zoltar3 GoGo

  to dobra technologia do zastosowania w restauracjach, fastfoodach, barach itp miejscach; ale nie w domach;

  • wi

   Dlaczego?

 • Adamo1139

  Używam qi. Jak to może przesyłać poprzez metal bez strat żadnych? Na moje oko, to metal musi wtedy być czymś pokryty, a plecki muszą być przewiercone i cewka musi być praktycznie na wierzchu. No chyba, że qualcomm łamie fizykę.

 • wi

  Lizadr…. Podczas ładowania zdejmujesz telefon, rozmawiasz, odkładasz z powrotem, jaki masz problem? Baterię można ładować ile chcesz bez uszczerbku dla niej, więc w czym problem. Poużywaj trochę ładowania qi i potem się wypowiedz a tak to się kompromitujesz, myśl proszę 🙂

 • wi

  Jotej44.. Jak masz pisać takie głupoty to nie pisz, gdzie ci się plącze kabel? U mnie na biórku 5cm kabelka jest wudoczne a reszta za biórkiem, A normalne że musi być np. Dysk qi podłącziny do zasilania ale tu chodzi o TELEFON, którego nie podłączasz do żadnych kabli, myśl…A co do tematu… Korzystam z ładowania qi od 1,5 roku ładując nexusa 5, nexusa 7 2013, S4, G4 i jest to mega wygodna sprawa, polecam

 • Lizard

  @Jotek44 Dokładnie to samo chciałem napisać. Jak można nazywać technologię bezprzewodowym ładowanie skoro wymaga ona przewodu do podania zasilania dla podstawki ładującej. Pytanie za te co w tej technologii takiego dobrego skoro podczas ładowania nie da się korzystać z telefonu np.odbierając połączenie. Używając normalnej ładowarki można spokojnie kożystać z telefonu. Nie widzę więc sensu kożystania z tej technologii.

 • jotek44

  Bezprzewodowe ładowarki wbrew nazwie też są przewodowe, więc kabel i tak się plącze pod nogami. Po co dodatkowe urządzenie zajmujące miejsce na biurku, stoliku czy szafce ? Co za różnica, czy do gniazdka podłączam ładowarkę indukcyjną, czy bezpośrednio sam telefon ?! Ponadto indukcyjne ładowanie jest wolniejsze, rozgrzewa tył telefonu, ma zatem więcej wad niż zalet.


reklama