, Microsoft Newsy Smartfony Telefony Windows Phone

Znamy prawdopodobną specyfikację Lumii 950 i 950 XL


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kamil

  Uff, dobrze, że Lumia 950 będzie miała Snapa 808, a nie 810 ;D XL i tak bym chyba nie kupił ze względu na wielkość. No! Chyba, że plotki o rysiku się spełnią. Wtedy będę wściekły, że mój idealny smartfon będzie miał funkcję grzejnika…

 • pietr

  @GHT obawiam sie niestety, że jeżeli cena będzie jak za L830 która do dziś trzyma duża kwote ~1200zł za Snapa 400 i 1GB ramu (SIC!) to telefon nie bedzie sprzedazowym hitem, i moze to byc pierwszy gwozdz do trumny WIndows Phone’ów. Ekran swoja droga to tez pogon za modą zamiast szukanie rozwiązań które mają coś zmienić w myśleniu populacji, zobaczymy co ten produkt finalnie pokaże 🙂

 • http://www.gsmmaniak.pl GHT

  Najbardziej obawiam się ceny. Jak wiadomo, Nokia swoje produkty ceniła bardzo wysoko (np. Lumia 830). Mam nadzieję, że Microsoft nie pójdzie tą samą drogą. Jak widać, w średniej półce odnaleźli się stosunkowo szybko. Na dzień dzisiejszy Snapdragon 810 to niestety najgorszy możliwy wybór. Plotki także mówiły o wersji 808, więc mam nadzieję że ostatecznie zwycięży ten drugi. Mam także zastrzeżenia do wyświetlaczy. O ile w wersji XL QHD jest zrozumiałe, to przy 5,2 calach już nie. Spokojnie wystarczyłoby Full HD. Niekorzystne będą wyniki na baterii (przykład: G3/G4). Ja osobiście, bardzo wyczekują tych modeli. W końcu flagowy model z WP.

 • Cracken

  czekam, ale nie będzie mnie na niego stać. Może za rok… Wolałbym jednak coś przystępniejsze cenowo ze snap6XX ekranem 5cali dobrym aparatem i baterią….

 • jotek44

  Czekam na premierę i oficjalną specyfikację Lumii 950 XL. Dla mnie niepokojącymi doniesieniami są plotki o Snapdragonie 810 (nawet w wersji 2.1 rzekomo poprawionej) oraz o obudowie typu Unibody ! Te elementy specyfikacji zdecydowanie mi nie odpowiadają i jeśli się faktycznie potwierdzą, wówczas zrezygnuję z zakupu tego modelu.

 • wania

  Ba, pytanie tylko czy po ostatnich dziwnych ruchach Microsoftu model ten będzie dostępny w naszym kraju? Oby był…

 • ktosiowaty

  Owszem, czekam, ale nie oznacza to, że już pierwszego dnia polecę do sklepu kupować.


reklama