, Microsoft Newsy Smartfony Windows 10

Lumii 940/940 XL nie będzie?

Następczyni Lumii 930 coraz bliżej / fot. Microsoft

Następczyni Lumii 930 coraz bliżej / fot. Microsoft


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Realista

  Strata to żadna.

 • http://www.studiocircle.pl Kamil

  Czekam już z niecierpliwością na nową Lumię z wysokiej półki + smartwatch dla Windowsa. Oj czekam.

 • http://www.gsmmaniak.pl GHT

  Jeżeli rzeczywiście w/w Lumia ma być bardziej dopracowana niż 930, to pominięcie jednej generacji będzie jak najbardziej zrozumiałe. Zresztą, nie róbmy z tego wielkiej tragedii, świat się nie zawali. Moim zdaniem Microsoft może nieźle namieszać z nowymi produktami.

  • 5

   Jeśli chodzi o zamieszanie to dzisiaj wyciekły informacje, że MS pracuje nad przyszłorocznym flagowcem z prockiem intela a to oznacza pełnego Windowsa i prawdopodobnie Surface Phone’a

   • Cracken

    Shut up and take my money!!!!!!!!!!!!!!
    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    Wspaniale, oby to była prawda. Rzygam już tym upośledzonym androidem. Taki udział w rynku a aplikacje to tylko konsumpcji treści, zero jakichkolwiek bardziej zaawansowanych zastosowań.

    Mam nadzieje, że ten system zostanie tym do czego się nadaje – kolorowa i „słitaśna”, lagująca maszyna do obsługa zabawek (z rozdzielczością 4K i 10 rdzeniami) dla małolatów, nazywających się „zaawansowanymi użytkownikami”.

   • Tirinti

    Po pierwsze W10M nie będzie wspierał aplikacji desktopowych nawet na prockach x86 a po drugie smartphonowe procesor Intela są bardzo kiepskie.

 • Cracken

  Długo czekam na tą Lumie, mam nadzieję, że spełni pokładane oczekiwania, a raczej WM10 je spełni.

 • jotek44

  Taki przeskok w numeracji jest bardziej prawdopodobną informacją niż wieść o całkowitym zaniechaniu produkcji. Microsoft potrzebuje przynajmniej 1-2 spektakularnych flagowców do odpowiedniego zaprezentowania walorów Windowsa 10 Mobile. Ponadto Lumia 930 to już dość leciwy model, który obecnie plasuje się raczej na średniej półce. Wszystko wskazuje na to, że Lumie 940 (lub 950) jednak się pojawią w momencie premiery Windows’a 10 Mobile.


reklama