, Poradniki

Twój telefon dziwnie się zachowuje? Sprawdź go przed końcem gwarancji

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ais75

  Nie była to naprawa gwarancyjna. Reklamowaną funkcję naprawili a po naprawie pojawiło się całkiem inne nowe uszkodzenie. Ciekawe – celowe działanie czy przez nieuwagę?

 • oboy

  Ciekawe jak sprawa ma sie z nokia. 930 po aktualizacji denim migota ekran przy slabym sygnale sieci. Problem jest w oprogramowaniu ale ciekawe jak sobie serwis z tym poradzi

 • delightmars

  Byłoby wszystko super, gdyby nie to, że mój Tab S 8.4 LTE ma jakąś zielono-żółtą plamę na szarym tle(wygląda jakby zaczął się wypalać) do tego obudowa skrzypi oraz pojawiło się pęknięcie pomiędzy aparatem a lampą błyskową, przez złe spasowanie modułu aparatu z obudową( cały moduł aparatu można lekko ruszać) oraz to że bateria zużyła się w ciągu 2 miesięcy. tablet był 3 razy w serwisie, reklamowany na niezgodność towaru z umową i jedynie co MediaMarkt zrobił to wysyłał swoje śmieszne pisemka, jakich to oni nie mają specjalistów oraz okłamali mnie pisząc że tablet był w innym serwisie niż był naprawdę. A wszechwspaniały serwis Regenerssis naprawił tylko baterię poprzez wymianę. I co najciekawsze MediaMarkt stwierdził iż oprogramowanie moge sobie sam wgrać, ale jakbym oddał z nabitą flagą KNOX to już by ręce umyli od sprawy. OD SIEBIE NIE POLECAM SAMSUNGA, REGENERSSIS JAK I MEDIAMARKT ORAZ SATURN(bo to jedno i to samo)

 • Karol

  Pozwólcie, że wyjaśnię co jest powodem tych napraw pęknięć. Poniższy film wyjaśnia wszystko. Oczywiście to kwestia grzecznościowa.

 • Jt80

  Ja muszę pochwalić serwis lg. L90 miała jakieś samoistne pęknięcia w dwóch miejscach na ramce obudowy. Przy okazji zgłosiłem jakiś bad piksel. Telefon odebrany i przyslany na koszt lg. Całość trwała zaledwie 3 dni. Wymienili w ramach gwarancji obudowę i wyświetlacz.

 • Ganan

  Też polecam serwis sony. Bez kombinowania bez oporów i szybko. Pęknięcia na szkle usunięte od reki na gwarancji

 • djs

  Ode mnie coś na przeciwwagę. Muszę bardzo pochwalić serwis Sony. Niby często się słyszy jak ta firma upada, jaka to ma kiepskie telefony itd, ale dla mnie o wartości producenta telefonu nie tyle znaczy jak zaczyna (ile obiecuje przy sprzedaży), ale jak kończy (jak działa gdy coś się zepsuje). W Polsce serwisem telefonów Sony zajmuje się w-support.pl. Zdarzyło mi się, że musiałem wysłać telefony do naprawy. Za każdym razem działania serwisu miały szerszy zakres niż wynikałoby to z potrzeby. Przykładowo przy telefonie Xperia S wysłanym z problemem z ekranem wymieniono ekran, ale i całą obudowę. Później, kiedy kończyła się gwarancja a telefon coraz częściej „łapał” dziwne zwieszki – naprawiono go i wymieniono baterię na nową. Podobnie miałem przy wcześniejszych telefonach SE Xperia Mini Pro i SE 702C. Wiem, że są lepsze telefony na rynku i być może i tańsze, ale dzięki działaniom serwisu nie szukam innego producenta. Tak powinno się zdobywać i utrzymywać klienta.

 • Rozz

  Ja tez wojujuje z Asusem, wysłałem bo ekran był źle spasowany a oni dodatkowo wymienili niby płytę glowna, lcd, slot sim a teraz nie działa sim, wyświetlacz ma nierówności w podswietleniu i peknieta obudowa (typu unibody) zarzadalem zwrotu kasy bo po serwisie nr 1 telefon jest w gorszym stanie niż przed…

  • Kalen

   Dokładnie z tego powodu musiałem zgłosić tablet, jeszcze za przesyłkę sobie zażyczyli 25zł bo inaczej nie oddadzą, szkoda słów.

 • Kalen

  Tak tak, taki „serwis” jak asus robi co chce, wysłałem im (jeszczena gwarancji) nexus 7 a oni nie dość, że nie naprawili to chcieli 150 zł za nic. Poza tym takie braki jak zniknięcie pudełka igły do tacki na kartę sim spowodowały, że musiałem wysłać im w tym pudełku co mi przysłali tablet i tak okazało się (oczywiście ja już zapytałem bo żadnego odzewu), że pękła połowa ekranu i oczywiście nie działa oczywiście firma kurierska się odwołała i miała w sumie racje w takich luźnych pudłach się nie przewozi niczego. Serwis miał wymienić na nowy a okazało się, że przysłali receryfikowny i to pewnie miało przełożenie, że tablet padł do aktualizacji do lollipopa co nie jest odosobnionym przypadkiem.


reklama