, Gry i aplikacje Newsy Telefony Windows Phone

Update Windows Phone 7 w lutym?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Qbus

  Nie mozna zmienic jezyka wyswietlania, najwyzej domyslna lokalizacje – wtedy aplikacje takie jak Facebook moga pokazywac cos po polsku.
  Robi sie taki miszmasz jak na angielskim windows z polskimi ustawieniami – balagan jezykowy….

 • Galomaniak

  Owszem, ale ktoś zszedł tematu, a ja go kontynuowałem 🙂

  Właśnie, jest możliwość zmiany języka w WP7? Bo mogę się założyć, że to stoi na jądrze WM (czyli w rzeczywistości WinCE), który takiej możliwości nie oferował (zmana języka = flashowanie).

 • http://www.komorkoManiaK.pl Adrian

  Ale przecież ten news dotyczy MOBILNEGO Windowsa 7 🙂

 • Galomaniak

  @T: Czas zmienić system operacyjny ;). Niestety tylko Microsoft produkuje systemy z językiem w jądro systemu (nawet w Ultimate zmieniasz tylko język wyświetlania, język w jądrze pozostaje taki sam). Systemy oparte na Linuksie (sam Linux, Android i Mac OS X).

  Może po update’cie system w końcu będzie nadawał się do użytku. Bo z tego co słyszę, to jak w Polsce nie działa Market, to średnio ma sens (przy androidzie zawsze można instalować aplikacje z zewnątrz)

 • T

  Jak dla mnie to problemem jest jak jest zlokalizowana wersja. Niestety na rynku większość notebooków ma zainstalowany polski Windows, który dla mnie jest bezużyteczny. Szkoda, że tylko wersja Ultimate ma mozliwość zmiany języka.
  Niedawno zmieniłem pracę i po raz pierwszy od kilku lat muszę się męczyć z polskim Windows, bo pracodawca kupił komputery w hipermarkecie.

 • Hooper

  Pożyjemy, zobaczymy. Ciekawe tylko czy będzie po polsku, bo to teraz główna bariera, która niektóre osoby zniechęca do systemu, a innym uniemożliwia korzystanie z tego systemu z uwagi na brak znajomości angielskiego. Ja jestem w tej pierwszej grupie, ponieważ uważam, że kupując sprzęt za 1500 zł – 2000 zł chyba mam prawo do swojego języka? Swoją drogą, to bardzo liczę na multitasking, bo to dzisiaj już coś, co każdy system powinien mieć.


reklama