, Gry i aplikacje Microsoft Windows Phone

Update Windows Phone 7 w styczniu?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.komorkoManiaK.pl Adrian

  Pamiętam jak byłem 2 czy 3 lata temu na prezentacji Silverlighta. Pamiętam również pod jak ogromnym wrązeniem wtedy byłem, ale teraz wiem, że Silverlight jest wciaż na marginesie i ta funkcja nie ma większego znaczenia. A szkoda w sumie.

 • T

  Jakto Windows Mobile nieudany? To był przez lata jedyny prawdziwy system dla smartphonów. Trochę spieprzyli z WP7 bo zapatrzyli sięna bezużyteczny iphone i ich google z androidem wyprzedziło. Ale spokojnie odrobią zaległości jak dodadzą copy-paste i multitasking.
  W WP7 będzie można uruchamiać aplikacje napisane w Silverlighcie co jest niemożliwe na androidzie i iphonie.

 • http://nessip.vti.com.pl nessip

  Microsoft umoczył kolejne miliony $ w dupny produkt. Po co oni się w to pakują? Platforma Windows Mobile zawsze była nieudana i żadna kolejna edycja nic nie poprawia. Czas odpuścić ten rynek. Niechby się skupili na tym co czasem im wychodzi czyli OS na PC czy Xbox. „Masywna aktualizacja”…He He…Fajne:)))

 • T

  Ja bym raczej nazwał to Windows Phone 7, a to co jest teraz nazwałbym Windows Phone 7 Beta.

  W połączeniz praca hackerów, którzy umożliwili kopiowanie danych i aplikacji na WP7 to po tym updacie wreszcie nie będzie kroków wstecz wobec WM6. Mam nadzieję, że do tego czasu HTC HD7 trafi do jakiegoś naszego operatora w dobrej promocji.


reklama