, Android Microsoft Newsy Nokia Symbian Telefony Windows Phone

MeeGo to „pośmiewisko”?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Zyga

  Ty się lepiej zastanów jaki ten bank ma interes w tym by jego analityk takie listy pisał. Bo to nie jest normalne, że nagle jakiś analityk wypisuje publiczne odezwy w sprawie smartfonów. Bank pewnie ma jakieś udziały w Microsofcie i jest zainteresowany tym, żeby Windows Phone 7 się rozwijał, a na razie idzie mu to do dupy.

  Prawda jest taka, że Microsoft i ludzie z nim związani chcieli ROZWALIĆ koncepcję systemu OPEN SOURCE, bo się jej BOJĄ. Meego to nie tylko system dla smartfonów, ale także netbooków, laptopów, tabletów – a to jest bezpośrednia konkurencja dla Windowsa.

  MeeGo to jest dokładnie taki sam Linux jak w Androidzie, tylko UX (interfejs użytkownika) jest inny i oparty na Qt, a nie na Dalviku (VM Javy) jak w Androidzie. Nazywanie więc tego „pośmiewiskiem” jest po prostu żałosne. To tak jakby powiedzieć że Ubuntu jest pośmiewiskiem, a Fedora cacy.

  Mam tablet WeTab z MeeGo 1.1. Świetny ekran 13.6″, procesor Atom 1.66 GHz – iPad się chowa, a MeeGo na nim chodzi DOSKONALE.

 • truten23

  Wszystko fajnie, tylko że kiedy pojawią się pod marką NOKIA telefony z wm7, to wątpię czy ludzie będą chętnie po nie sięgać. Może raczej przesiądą się na bardziej korzystnego moim zdaniem androida…


reklama