Nie ma @evleaks, są producenci akcesoriów. Spigen ujawnił właśnie, jak może wyglądać HTC One (M9).
Producent jednych z ciekawszych case’ów na rynku, Spigen, opublikował rendery modelu Neo Hybrid, projektowanego pod kątem nowego flagowca z Tajwanu. Sporo wskazuje na to, że HTC One (M9) będzie miał dość spory aparat frontowy, najbardziej przypominający ten z HTC Eye.
Informacja, którą jako pierwsza opublikowała redakcja Phone Arena, zawiera jeszcze nieco szczegółów na temat zmodernizowanych głośników BoomSound; w miejsce „nawiercanych” dziurek pojawi się bardziej modernistycznie wykonany otwór.
Na tylnym panelu widzimy aparat z jednym obiektywem i podwójną diodą LED, co może sugerować, że producent zrezygnował z technologii implementowanej w HTC One (M8).
O tym, czy prezentowane wyżej rendery nie rozminą się ze stanem faktycznym, powinniśmy przekonać się już za kilka dni – między 1 a 5 marca odbędą się w Barcelonie targi MWC 2015.
Źródło: Phone Arena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…
iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…
Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…
POCO F7 Pro to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów nawet bez żadnej obniżki. W promocji…