Zaledwie przed chwilą widzieliśmy One (M9) na renderze etui Spigen, a już teraz irlandzki oddział HTC opublikował zapowiedź odmienionych głośników flagowca.
Get your hands on bigger boom!
Irlandzki oddział HTC opublikował film pod widocznym wyżej hasłem przewodnim („Załatw sobie większe „boom!””), podczas gdy oddział amerykański jednoznacznie daje do zrozumienia, że głośniki One (M9) będą jeszcze lepsze, niż u jego poprzednika.
Patrząc na rendery smartfona (o ile okażą się prawdziwe), nietrudno stwierdzić, że na pewno zaszły zmiany wizualne. Jeśli wierzyć producentowi – modyfikacje dotyczą również samych głośników. Obecnie można się jedynie domyślać, że chodzić będzie albo o większą głośność, albo o lepszą jakość dźwięku… albo o jedno i drugie.
HTC One (M9), według ostatnich doniesień, ma zostać zaprezentowany już 1 marca w trakcie targów MWC 2015.
Źródło: GSM Arena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…