, Android Google Gry i aplikacje Newsy Pozostali Telefony

10 ciekawych aplikacji na Androida: przeglądamy Android Market

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Maddie_K

  Ja ostatnio bardzo wciągnęłam się w grę Rummi- polecam dla wszystkich znudzonych popularnymi grami. Super się gra i można współzawodniczyć z ludźmi z całego świata!

  play.google.com/store…rummi.full

 • http://www.zwodnik.pl/ Zwodnik

  Moje TOP 5 aplikacji:

  1. Total Commander
  2. Pixlr Express
  3. MoboPlayer
  4. Quickoffice
  5. Dropbox

 • hullahup

  @Łysyguz: od kiedy jest TrackID płatne? bo ja o tym nic nie wiedziałem i dalej nie wiem. Jest zainstalowane na telefonach SonyEricsson od razu, jak kupiłeś. ;> A poza tym, w telefonie Android Market też ma filtrowanie, tylko że nie jest tak szczegółowe jak w wersji webowej. Poza tym, wiesz, trudno Ci odmówić rację.

 • Łysyguz

  TrackID to fajna, ale szkoda, że jest płatną aplikacją..

  Masz racje, bo mi też nie kiedy przyda się ta funkcja tzw. Miejsca w Google Maps. Ale mógłbym chyba 1000 przydatnych aplikacji polecić, ale to zależy od człowieka bo wszystkim inne programy się przydadzą. Ale już w Markecie jest o wiele łatwiej, po w Webstore możemy używać filtrowanie 🙂 więc wszyscy znajdą aplikacje dla siebie.

  @Ikipasymatimo: chcesz coś dziwnego?! to polecam ci Wykrawacza Metalu 🙂

 • hullahup

  hehe, ja osobiście bardzo bardzo lubię tę nową aplikację Androidify, jest luuuuz! 😀 Szkoda, że jeszcze nie ma, albo ja nie znalazłem takich pakietów, wiecie, nowe ubrania, nowe drobiazgi, bo jednak jest trochę ich mało, ale w sumie nie szkodzi, ale byłoby fajnie! 😀
  A poza tym, moje ulubieńce: Google Maps, choć nie jest ciekawą aplikacją, ale może najprzydatniejszą, zwłaszcza razem z Places, znowu od Google Skymaps, albo jak to się nazywa.. zawsze zapomnę. 😀 Nie ma problemu już poszukać albo dowiedzieć się, która to konstelacja, ho, ho, ho! Fajnie, nie? : )
  A jakby gry, too Alchemia, mieszanka prawdziwa 😀 Ninjas vs Pandas, ale to już klasyka. : )
  O i jeszcze jedno, TrackID na Sony Ericssonach! 🙂

 • Ikipasymatimo

  po co dyskutować tak w ogóle i nagle o jakiejś aplikacji, która jest w stanie mierzyć puls? lol 😛 ja nawet bym nie szukał czegoś takiego w Markecie… 😀 Ty skąd wpadłeś na taki pomysł? Nudziło Ci się pewnie bardzo 😀 A co fajnego i dobrego jeszcze znalazłeś? Podziel się z nami!

 • kajteczek

  Tak opera mini to popularniejsza na smartphone niż Firefoks. Polecam jeszcze aplikację Instant Heart Rate, widzę że tutaj jeszcze nie dyskutowaliście o tej aplikacji. Jak często uprawiasz sport, to może Ci się przydać, bo zmierzy Ci tętno 🙂

 • bałwan13

  Firefox, to porażka, macie rację, ja już wyłącznie z Opery korzystam.
  co dotyczy jeszcze aplikacji z listu , ja na przykład AllegroLab bardzo chętnie korzystam i mogę wam polecać razem z google miejsca, o tym pisaliście. a co jeszcze ważne moim zdaniem w związki googl miejsca, że różne firmy mogą reklamować swoje usługi za jego pomocą

 • Qurort

  @garwoeld13: to jest, powiedzmy, dodatkowa opcja do Google Maps, konkretnie: wyszukiwanie konkretnych miejsc. Możemy poszukiwać lokalu, pubu, karczmy w danym mieście, i potem zostanie nam przedstawiona lista możliwości i zaznaczy je na mapie. Bazę lokali jest dość ogromna, i dalej się rozwija. A Layar to aplikacja, która wykorzystuje z GPS, kamery, kompasu, kamery oraz Internetu, żeby na obraz -który pobiera aplikacja z kamery – nakładać siatkę z informacjami od GPS i oczywiście od Google.
  Ja używam częściej z Places niż Layara, i też uważam tak, że GP jest lepszy od Layara.
  Mam nadzieję, że mógłem Ci pomóc.

 • garwoeld13

  ja z tej listy najbardziej lubię Solo, naprawdę fajnie można z nom się pobawić:) Co umie dokładnie to google miejsca?? Jest podobny do Layar? Który jest lepszy według was?

  dzięki za odpowiedź!

  pozdro

 • KopiKo

  Gogole miejsca to ja też polecam, fajnie, że mogę polecić miejsca ( u mnie to znaczy, że knajpy xD ) dla moich znajomych, + wyszukiwać lub ocieniać 🙂 Zabawna aplikacją jest jeszcze Wykrywacz Metalu (w Markecie: Metal Detector) śmiało można z nim znaleźć piercingi, kolczyki ..itd. na koleżance 😉

 • kelnerwbarze

  ja mam jeszcze do polecania: bluetooth file transfer, opera mini zamiast Firefoksa, google miejsca, kompas, google miejsca
  sosik: polecam ci odtwarzacz Andless , poradzi sobie z wieloma typami plików, których Android „normalnie” nie obsługuje, w tym audiofilskimi formatami Flac czy Ape.

 • sosik

  Jaką aplikację polecacie do odtwarzania muzyki pod Android 2.1??? Najlepiej żeby miał equalizer i żeby był darmowy

 • http://www.komorkoManiaK.pl Szymon

  @ Adrian

  Widzę że zestawienie już teraz budzi kontrowersje, ale pomyśl co było, gdybyś zrobił tekst pod tytułem „Najlepsze aplikacje na Adroida”. To by się dopiero fala krytyki podniosła 😉

  @p.l.

  Aplikacji jest 200k, a na liście 10 – nic dziwnego więc, że wielu rzeczy brakuje, ale też zestawienie (chyba) nie aspiruje do bycia TOPem, a tylko listą rzeczy na które warto zwrócić uwagę.

  Pozdrawiam

 • porter

  Właśnie zainstalowałem Firefoxa. Zamula cały system totalnie. Nie da się pracować. O…już poszedł do kosza. Porażka…

 • http://www.komorkoManiaK.pl Adrian

  @p.l
  Oczywistym jest, że nie przejrzałem wszystkich aplikacji. Po prostu wybrałem te, które uznałem za godne paru zdań. Więc tak:
  – Rozumiem, że VitalPlayer to sugestia o którą prosiłem
  – APNDroid – mam jeden telefon, a nie wiele, więc nie mogłem tego przewidzieć. Nie jest to chyba też jakieś ogromne zjawisko, bo nie zauwazylem, by w internecie sie gotowalo z tego powodu ;p
  – Firefox – ja osobiscie nie uwazam, zeby FF ‚zamulal’, ale napisalem wyraznie, ze to beta, wiec nie rozumiem zarzutu
  – Również uważam, że Transportoid wymiata 🙂

  @Hat
  Doceniam ‚konstruktywną’ krytykę.

 • Hat

  Zestawienie mozna okreslic jednym slowem: PORAŻKA!!!

 • p.l

  Jak dla mnie lista raczej jest dość przypadkową kompilacją (bo nie wiem w jaki sposób „przyjrzeliscie” się tym 200k aplikacjom w AM)
  Uwagi:
  – VitalPlayer bije RockPlayer na głowę
  – APNDroid nie działa poprawnie na wielu telefonach
  – Firefox jest w wersji BetaZamulającej
  – Trasportoid „rox!”


reklama