, Android Apple Google Gry i aplikacje iOS Microsoft Newsy Windows Phone

Kamienie milowe Android Market i Windows Phone Marketplace

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • http://www.komorkoManiaK.pl Adrian

    Niemożliwym jest pisanie artykułów, tak by każdy z nich pasował wszystkim bez wyjątku, ale postanowiłem się krótko odnieść, bo zdanie czytelników nie jest dla nas bez znaczenia. Zaznaczam jednak, że jest to pojedyncza wypowiedź i nie będę się włączał w niekończące się dyskusje, ale postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    News ten zawiera statystyki – takie jakie pojawiają się na wielu innych portalach. Były one u nas wcześniej, są teraz i naprawdę nie ma powodu by z nich rezygnować. Jest to zwyczajnie jedna ze sfer, którymi zajmują się serwisy tej dziedziny. To, że tytuł nie podpasował? To jest kwestia bardzo subiektywna.
    Nie uważam również byśmy byli „daleko za innymi portalami”. Nie znam rodzimego serwisu, który pisze więcej, częściej i lepiej (nie mówię o tych, które w jednym miejscu skupiają dziedziny z kilku naszych portali, bo w takim przypadku również te pozostałe z grupy TECHmaniak trzeba by wziąć jako całość)

  • tommy

    Nie rozumiem, jak redakcja niegdyś wartościowego portalu może publikować takie „coś”? Dajecie intrygujący tytuł, a później jedyne co czytelnik otrzymuje to krótka notatka, tak naprawdę nic nie wnosząca. W zasadzie w ogóle mogłoby jej nie być. Zmieńcie redaktorów, albo weźcie się do pracy, bo już jesteście daleko za innymi portalami, a odwiedzanie Waszej strony to zwykła strata czasu. Kiedyś była to przyjemność.


reklama