, Android Huawei Newsy Smartfony Telefony

Huawei Honor 6 Plus z ekranem 5.5″


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tymonek25

  A czy HONOR 6 PLUS sprowadzany zza granicy będzie działał w POLSCE na dwie karty sim??? Obie będą aktywne? Obsługują pasma wykorzystywane przez Polskich operatorów?

 • VanillaNinja

  FHD to chyba 1920 a nie 1820 x 1080 pikseli. Poprawcie babola bo mnie w oczy kola 😉

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Już jest dobrze. Szkoda Twoich oczu. 🙂

 • wujek

  macsee: nic dodać nic ująć, ja też bym kupił – baa – nawet dwa egzemplarze, ale gdyby faktycznie zastanowili się choć troszkę nad rynkiem smartfonów, natomiast nawet markowe dualsimy nie mają jednej bardzo ważnej cechy w pełni aktywnych dwóch kart SIM, bo nawet Z3 Dual czy One M8 posiadają wykastrowany tryb dual sim (standby). Więć nie masz macsee czego żałować jeśli chodzi o „firmowe” dual simy. Huawei Honor 6 w wersji dualsim posiada tryb full active co jest w tej cenie jak z wyprzedaży – ale łyżką dziegciu w tym wszystkim jest to, że nie ma – a jakże by inaczej – w Polsce oficjalnej dystrybucji.

 • macsee

  Od blisko miesiąca na polskim rynku dostępna jest okrojona wersja Huawei Honor 6 z niewiadomych przyczyn wprowadzona jako osobna marka Honor. Gdyby wprowadzili pełnoprawną wersję to mieli by co najmniej 1 klienta więcej, a tak to mi pozostaje poczekać aż pójdą po rozum do głowy i nie będą wprowadzać kastratów. Niestety markowe dual sim są poza moim budżetem.


reklama