, Android Huawei Kazam LG Newsy Plus Smartfony Telefony ZTE

W ofercie Plus Mix debiutują nowe smartfony

Popularne produkty:
 • cZk

  Na infolinie jest sposób – sprawdzony. Wybieramy „kradzież telefonu” odbiera po sekundzie. Mówimy, że na innych opcjach po półgodzinie nikt nie odbiera. Wtedy przełącza nas z powrotem do menu (ale jakby wewnętrznie już) teraz jak już wybierzemy konkrety temat to nie ma muzyczki tylko normalny sygnał – 3 sekundy i już mamy konsultanta 🙂

 • emilia

  Plus mix to beznadziejna oferta! Połączenia są tak drogie, że dzwoniąc żeby załatwić najpotrzebniejsze sprawy bez rozgadywania się cały czas nie mam środków na koncie, Poza tym czasem nie dochodzą do mnie smsy i smsy, które ja wysyłam też nie dochodzą do odbiorców. Od trzech dni chcę kupić bilety lotnicze ale nie mogę bo smskody potrzebne do potwierdzenia transakcji do mnie nie dochodzą.
  Poza tym infolinia to jakaś masakra! Nikt nie odbiera, jak już ktoś dobierze to przełączają do innego działu, cały czas się czeka!
  Plus to syf – o d r a d z a m ! ! !

 • Rozzen

  Jezu chyba jakiś szmelc plac obrabowali same dziadostwo…

 • Darek

  Ostatnio chciałem kupić telefon w plusmixie ale okazało się że dopłata do telefonu jest większa niż jakbym sobie go kupił w sklepie bez abonamentu! I gdzie tu sens.

 • ado

  Szkoda że nie g620s…dużo lepszy od tego bez s


reklama