Jak doskonale wiecie, HTC przedstawiło ostatnio kilka smartfonów działających pod kontrolą Windows Phone 7. Jednym z nich był HTC 7 Pro, według wcześniejszych doniesień, przeznaczony dla operatora Sprint.
Okazuje się jednak, że słuchawka trafi również Europy. Zgodnie z informacjami serwisu Engadget, 7 Pro kupimy na starym kontynencie już na początku przyszłego roku.
HTC 7 Pro jest dedykowany głównie dla klientów biznesowych, jak też dla wszystkich zwolenników fizycznych klawiatur QWERTY. Dzięki odchylanemu ekranowi, korzystanie ze wspomnianej klawiatury jest jeszcze wygodniejsze.
W ramach przypomnienia – na pokładzie słuchawki HTC znajdziemy procesor 1GHz, 576MB RAM, 512 ROM, wyświetlacz 3.6-cala o rozdzielczości 480 x 800 pikseli oraz aparat 5Mpix.
Niestety nie znamy ceny, którą trzeba będzie zapłacić za smartfona, jak również nie została jeszcze podana lista operatorów mających zająć się jego dystrybucją w Europie.
źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…
Fani strategii mogą czuć się kokietowani. Epic Games w ramach rozdawnictwa postanowił udostępnić graczom dwa…
Tanich smartwatchy o designie G-Shocka jest wiele, ale to BlitzWolf BW-AT7 robi największe wrażenie -…
W ostatnich miesiącach zadebiutowało parę pancernych smartfonów polskiego HAMMER-a, ale żaden z nich nie jest…
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…