, Android Areny i porównania HTC Samsung

Aparat w HTC Desire i Samsungu Galaxy S – arena maniaKa


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • albert-2008

  Do krisboss takie porównanie już było na komórkomaniaku x10 wygrywało praktycznie pod każdym względem ale niema co się dziwić w końcu to se

 • Donek

  Nie zmienia to faktu, że tymi telefonami nie można zrobić szybkich zdjęć – najpierw trzeba wskazać automatyce punkt ostrości a dopiero później nadusić przycisk (jeśli to można jeszcze nazwać naduszeniem). Mój poprzedni telefon N95 8gb był pod tym względem lepszy; teraz muszę przyzwyczaić się do Galaxy S…Filmy i wiele innych rzeczy jednak to rekompensują.

 • Ghost

  Napiszcie jeszcze, że SGS ma BT3.0, funkcję router, SUPERAmoled i przypomina iPhone i jest debeściarski.
  Więcej takich porównań i SZAJSUNG będzie liderem! 😉

  Może zrobicie porównanie firmware. W SGS wiecznie jakieś zwiechy, blackscreeny i niedopracowania. W HTC D jakoś wszystko działa płynnie i to bez dodatkowego wgrywania lagfix-ów i odpowiednio spreparowanych softów.

 • Ghost

  „Szczególnie kłopotliwe jest wciskanie optycznej myszki w modelu tajwańskiego producenta.”

  A KTO CI KAŻE ?!?

  Wszędzie to czytam i już nie mogę… Może wreszcie KTOŚ ZAUWAŻY, że wystarczy przytrzymać wybrany punkt na ekranie dotykowym. Komfort wykonania zdjęcia jest zauważalny od razu!

 • krisboss

  ja proponuje porównanie aparatów samsunga i se x10 zobaczymy jaka jest jakość bo mnie te porównania ciekawią jak wyjdzie taki teścik


reklama