, Android Areny i porównania HTC Samsung

Bateria w HTC Desire i Samsungu Galaxy S – arena ManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • krisboss

  do wątpie i słusznie to nie konsola a do ciebie zbyszek nie wiem moze ty mało go uzywasz sporadycznie to taki smartfon jest nic nie wart mnie trzyma max 2.0 a tak to 1.5 i wiecej nie ma mowy a jak go mecze to juz jeden dzien i mi to nie przeszkadza to propnuje zwykły telfon taki co wytrzyma max 7 dni wiec jest taka nokia e52

 • wątpię

  Gdybym miał używać telefon przez godzinę dziennie, to kupiłbym zwykłą słuchawkę a nie smartphone. Smartphone mam po to, aby mieć cały czas dostęp do maila i innych potrzebnych mi funkcji. Realny czas świecenia ekranu w moim przypadku to jakieś 5h na dobę, ciągle pod WiFi lub HSDPA. Żadne gry!!! To nie jest konsola. Ładuję każdego wieczoru (zostawiam ładowanie na noc). HTC Hero.

 • luk4sek

  mi bateria w galaxy s trzyma równo 2 dni(48 godzin), z tym, że mam włączonego push maila i aktualizacje takich pierdół jak pogoda i facebook. Czyli wynik nie najgorszy:) Poza tym samego używania jest około godziny dziennie.

 • Zbyszek

  Potwierdzam, Samsung Galaxy S ma baterię, która nie irytuje użytkownika i nie męczy go częstym ładowaniem. U mnie wytrzymuje 4- 5 dni, przy umiarkowanym użytkowaniu. Ciągle aktywna funkcja „dane w tle” oraz włączone WIFI, dramatycznie skracają czas jej pracy.

 • s_o_r_e_n

  Muszę sie zgodzić z artykułem, bateria w SGS potrafi trzymać na prawdę nieźle jak na smartphone’a:) bez problemu wytrzymuje jeden dzień od 7 do 23 na jednym ladowaniu przy intensywnym korzystaniu: Push Mail, surfowanie po internecie ok 2 godzin dziennie w 3G, paredziesiąt minut grania, ponad godzina rozmów i parenaście sms. Oczywiście trzeba najpierw telefon odpowiednio ustawić przy pomocy dostępnego w Markecie oprogramowania, które potrafi na prawdę znacznie wydłużyć żywotność baterii:)


reklama