, Android HTC LG Nokia Orange Promocje Sony Telefony Windows Phone

Telefon w Orange. Abonament ~50 zł (sierpień 2014)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Polu

  Ja zdanrzam pan zdanrza :), każdy z nas może opowiedzieć historię swojego życia i kłopotów z operatorem ,i każda będzie inna ,ale fakt nikt nikogo nie zmusza do podpisania umowy i czyta się to co nam odkładają pod nos , a co T albo + albo Play ma krótszą umowę (lol) 24 mc,chociaż T robił 36 albo 48 to jest masakra , nie chcecie płacić kar to bierzcie umowę bez telefonu (kara o 80% niższa ) 🙂

 • reeves

  Przydalaby sie recenzja S3 neo bo tel bardzo ciekawy mimo ze kotlet

 • Bodzio

  Czy Wy na pewno w Orange jestescie ? Tyle lat z nimi jestem i na nic nie narzekam. Najlepsze i najtańsze telefony w ofercie, co po chwile jakieś promocje. Gdy był jakiś problem to nie zdażyło się by go szybko nie rozwiązali. I szybko odpowiadali !
  Ja tam mam o nich dobre zdanie !

  • Ti

   „zdarzyło”, nie „zdażyło”! Matko jedyna…

 • adamo1139

  tez doświadczyłem beznadziejności Orange, znikające pieniądze z konta, jak się do boku napisze, to napiszą, żeby dokładniej rozwinąć, ja rozwijam, i odpowiedzi nie ma…. juz tak z 3 listy do nich w kolejce, zresztą kiedyś dostałem sms, że niby mam się ustosunkować do maila którego dostałem…. żadny mail nie przyszedł, później niby coś naprawili z tym, ale tylko „na niby”. teraz jestem tylko z powodu internetu za 6 zł, później idę do jakiegoś operatora mvno. T mobile lepsze nie jest, przychodzą często sms z różnymi „okazjami”, a w Orange dostałem przez rok tylko parę.

 • http://przedwczesny-wytrysk.net/ Marek

  O nieeeee, ja już nie dam się wrobić w abonament. To takie zobowiązanie nieopłacalne. Zwłaszcza, że proponują Ci jakiś słaby telefon za który musisz bulić przez 2 lata. Lepiej, jak się już decydować na abonament – sam bez telefonu. Telefon można kupić taniej na własną rękę.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   Szczera prawda

 • Linek

  http://www….0-2-2-932/
  Droga redakcjo! Piszecie o aktualizacjach, to napiszcie i o tej. Gł. zmiana to brak limitu otwartych aplikacji, wsparcie dla kart micro SD powyżej 64GB.

 • JustChillin

  Najlepszy telefon z tych to S3 Neo lub LG L90.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Miałem okazję wczoraj być w Orange z reklamacją naliczania zawyżonych faktur i naciągania abonentów za sms premium
  Jednym słowem szok jak opieszale traktują klienta i uniemożliwiają zrezygnowanie z tej sieci bo kary sięgają zenitu i tak zmuszają do korzystania przez całe 2 lata umowy .

  Nie polecam Orange i omijać szerokim łukiem ich oferty które zmuszają przez 2 lata do korzystania tylko z tej sieci .

  • amol

   no no i dlatego wczesniej mówiłeś ze masz w play, potem t-mobile a teraz orange , a twój wymyślony kolega ma się dobrze? 😀

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    @amol
    Moja dziewczyna ma Orange i teraz żałuje z całego serca że dała się wkręcić w tą sieć.

    Jak zobaczyłem umowę jaką dostała to nadaje się do zgłoszenia do prokuratury lub Federacja Ochrony Konsumentów
    Wciskają nadal 2 lata na umowach do tego nie można zrezygnować z ich sieci bo kary tak wysokie że kosmos 🙁
    Reasumując skandal jak Orange na siłę zmusza do bycia ich abonentem

    • ktosik

     He,he, dziewczynę to Ty chciałbyś mieć (masz ją w snach pewnie). A co do umowy, to przed podpisaniem należy ja przeczytać by nie miec pretensji. Nikt z pistoletem u skroni nie kazuje jej podpisywać. Ale jak ktoś jest analfabetą, to tak się pózniej kończy…

     • domino

      ktosik: prawda jest taka że orange robi co chce z klientem. Oczywiście zgadzam się, że umowę trzeba dokładnie przeczytać. Ale to jakie mają podejście do klienta i to że często oszukują, nie znajdziesz w umowie. A potem spróbuj się z nimi człowieku dogadać.

 • http://gravatar.com/stalewiak stalewiak

  Oferta masakryczna z tym na raty ,, brak słów 🙂 Kto to kupuje ?


reklama