, Android Huawei Nokia Plus Promocje Sony Telefony Windows Phone

Telefon w Plus – abonament około 70 zł (lipiec 2014)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Jak będzie iPhone w sensownej ofercie to dajcie znać;) Mam abonament w Plusie od 9 lat (wcześniej 4 lata w Era gsm, z których rok się zazębił z plusową umową). Po każdych dwóch latach biorę u nich jakiś telefon ale za każdym razem oferta jest coraz gorsza. Albo nie ma co wybrać albo ceny są nie adekwatne do wartości sprzętu i ceny abonamentu. Dlatego zdecydowałem, że za rok (może i wcześniej) kupię telefon z wolnej sprzedaży w sklepie, a abonament obniżę znacznie i przedłużę na rok. Myślę coraz poważniej nad iPhone 5s lub 5. Jedynie będę musiał kartę wymienić na nano SIM ale należy jej się bo stara już jest:) Przy przedłużaniu umowy wymiana jest darmowa.

  • exeus

   Tak samo sobie pomyślałem, ale oni maja beznadziejną ofertę „tylko sim”. W wolnej sprzedaży kupię smartfona za 1500 (np. z1 compact) i wezmę abo bez telefonu za ok 70 zł ( -.- ), czy u nich lepszy telefon za 1500 (z2, m8) i abonament za 70.

 • Linek

  Sorry, że nie na temat, ale święte Cześka. „Nie sądzę, że powinieneś kiedykolwiek wstydzić się tego kim jesteś, ani tego, co kiedykolwiek się tobie przydarzyło. Życie jest dobre. Możesz albo czuć się cały czas jak ofiara, albo podnieść swój tyłek i zrobić to na co tylko masz ochotę!”

 • Wiko

  Szalu nie ma, widac ze splacaja kredyty bo i oferty z telefonem szalu nis robia.
  Czas pomyslec o zmianie za kilka miesiecy.


reklama