>
Kategorie: Newsy Sony Telefony

Pegasus, Aries oraz Leo – nowości Sony

Oczekuje się, że podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie Sony zaprezentuje swój najnowszy smartfon – Sony Xperia Z3, jednak to nie jedyna nowość japońskiego koncernu przewidziana na ten rok. Do sieci przedostały się nazwy kodowe trzech nowych propozycji – Pegasus, Aries oraz Leo.

Smartfonem o nazwie kodowej Leo jest najprawdopodobniej Sony Xperia Z3, której wygląd względem poprzednich generacji Xperia Z ma zostać odświeżony, jednak na tym etapie ciężko jest stwierdzić czego możemy się spodziewać. Oczekuje się, że moc obliczeniową dostarczy Snapdragon 805, zaś obraz prezentowany będzie w rozdzielczości WQHD, jak na flagowca z drugiej połowy 2014 roku przystało.

Aries to natomiast wersja mini nadchodzącego urządzenia klasy premium, a zatem na rynku zadebiutować powinna jako Sony Xperia Z3 Compact. To dość interesujące zważywszy, że w dalszym ciągu nie mamy konkretnych informacji na temat modelu Compact drugiej generacji. Szczerze powiedziawszy, ciężko jest stwierdzić czy w ogóle nadejdzie, mając na uwadze ostatnią nowość – Sony Xperia A2, dedykowaną na rodzimy rynek producenta, która od Z1 Compact nie rożni się niczym pod względem znanej nam specyfikacji. Na temat Sony Pegasus nie dysponujemy jakimikolwiek informacjami.

źródło: talkandroid

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

OnePlus oficjalnie potwierdza, że ich najlepszy telefon w historii nigdy nie trafi do Polski

To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…

30 kwietnia 2025
  • Newsy

Sprawdź, jak wypada RTX 5060 w laptopach. Czy warto będzie kupić nowy sprzęt z kartą Nvidii?

Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…

30 kwietnia 2025
  • Gry i aplikacje
  • Longform
  • Newsy

Ten RTS garściami czerpie z legendarnego Command and Conquer. Sprawdziłem Tempest Rising

Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…

30 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Sony
  • Telefony

Następca średniaka Sony z rewelacyjną baterią pojawi się później. Warto czekać, bo Xperia 10 VII zaoferuje wyczekiwaną zmianę

Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…

30 kwietnia 2025
  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

iPhone 17 Pro rezygnuje z tej jednej rzeczy, za którą kochałem Samsunga Galaxy S24 Ultra

iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…

30 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Pojazdy elektryczne
  • Xiaomi

Ten Xiaomi kosztuje połowę ceny Tesli Model Y, masakruje ją zasięgiem i jest dużo ładniejszy

Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…

30 kwietnia 2025