, Android LG Nokia Plus Samsung Smartfony Sony Telefony Windows Phone

5 dobrych smartfonów – abonament czy karta? | Plus (marzec 2014)


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • k

  Wychodzi drogo, np. Taki S4 którym byłem zainteresowany kosztuje prawie tyle co w sklepie i to w abo za ponad 100 zł. W Orange dałem 349 minus 199 które oddają w bonach do sodexho, ale jednak się wracałem, bo plus ma rewelacyjny Internet i świetny zasięg 3g, a z tego dużo korzystam poza domem i poza miastem. Jak widać jakość kosztuje, a w dodatku plus na starcie daje w abo od chyba około 60 zł 3 miesiące gratis. Jak konsultant usłyszał, że jednak wybieram innego operatora, to zaproponował 6 miesięcy gratis przez telefon. Przyznał, że telefony nie może dać taniej. Także oferta -300 lub -600 nie jest już taka zła, a do tego mają teraz S4 mini w tej taryfie za 99zl, który można sprzedać w dobrej cenie i dołożyć do lepszego modelu jak ktoś potrzebuje lub wybrać Xperię SP, kurs też jest niezłą w dobrej cenie.

 • Zaquencony

  2x taniej nawet w euroRTVagd a to nie najtańszy sklep…

 • pabeusz

  Bo mają świetnych sprzedawców! A co do oferty z Lumią 1320 to w biznesowej odsłonie za 69 netto telefon za 1.23zl i wszysto bez limitu. Pakiety internetowe są na zasadzie lejka-nic nie dopłacamy po przekroczeniu tylko transfer zwalnia.

 • Darks

  Widać wyraźnie, że zakupy w plusie nie mają żadnego sensu. U konkurencji takie telefony są około 1000 zł tańsze (przy abonamentach typu 90-110 zł). Dodatkowo Plus jako jedyny nie oferuje nic, co mogłoby zagiąć inne sieci. T-mobile ma ciekawe abonamenty „tylko sim” w cenie 30-40 zł, Orange swoje kody rabatowe i internet mobilny „2x więcej GB”, Play oferty no-limit do wszystkich w najniższej rynkowo cenie. Plus ciągle wyskakuje z tym LTE, które nie ma racji bytu przy tak niewielkich pakietach. Jak mam 1GB transferu, to i tak nie oglądam filmów w systemie VOD. Strona wczyta się w zasadzie w identycznym czasie na 3G (około 8-15 MB/s, czyli tyle, ile wyciąga większość łącz neostrady).

  Prawdę mówiąc nie wiem jakim cudem Plus ściąga do siebie klientów.

 • Tezert

  Jest opcja żeby dostać ofertę na przedłużenie w plusie z nielimitowanym internetem lte ? Mój kolega właśnie wziął tą SP (wyszło mu 100zł miesięcznie licząc raty za telefon jprd) i twierdzi że ma nielimitowany internet lte (tak mu powiedzieli). A odnośnie oferty to jak najbardziej niekorzystna, każdy z tych telefonów można kupić za średnio 2 tys. mniej nić podany tutaj całkowity koszt, G2 -1300zł, Z1 podobnie, sp – 750zł

 • czubek

  No i Plus zgnoił się na maxa…


reklama