Operator telefonii komórkowej Play poinformował o zbliżających się aktualizacjach oprogramowania układowego dla wybranych smartfonów dostępnych w ofercie. Warto zerknąć, co i kiedy zostanie zaktualizowane, oraz do jakiej wersji systemu.
Na początek zacznijmy od obecnego flagowca południowokoreańskiego koncernu LG , jakim jest LG G2. Smartfon z sieci Play otrzyma aktualizację do systemu Google Android 4.4.x w drugiej połowie marca bieżącego roku. Na przełomie lutego oraz marca KitKata będą mogli skosztować również posiadacze Sony Xperia Z Jeszcze w tym miesiącu Android 4.2.2 Jelly Bean zagości na tablecie Samsung Galaxy Tab 2 10.1.
Na koniec warto wspomnieć o smartfonach Nokia Lumia pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8, gdyż te zostaną uaktualnione do Nokia Lumia Black dopiero na początku marca bieżącego roku.
źródło: Play
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…