, Huawei Newsy Telefony Windows Phone

Huawei Ascend W3 zadebiutuje w przyszłym tygodniu?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  Nokia się skończyła już po samym podpisaniu cyrografu z nieudacznikami z MS. Wtedy już ludzie pisali że tym krokiem wybierając złego partnera i system przestanie istnieć. Dużo się nikt nie pomylił i to wina tylko ludzi co na to pozwolili z zarządu, osoby co to podpisała i klientów, którzy kupili i dopłacili do tego.

  • Tirinti

   Jakby nie podpisali umowy z MS to już by byli bankrutem, bo by sprzedawali nadal prehistorycznego symbiana, którego dziś by jużnikt nie kupował i do tego by zmarnowali resztę kasy na MeeGo, którego też by nikt nie kupił bo nie ma na to aplikacji.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Jakby nie podpisali umowy z MS, to dawno by sprzedawali MeeGo i Androida. Przecież N9 bez reklamy sprzedawała się lepiej niż Lumia.

   • Jakub

    prawda jest taka, że jakby Nokia wpakowała by się w androida to dzisiaj by istniała, co nie zmienia faktu że wp8 jest złym system bo nie jest, tylko Bellmar to wszystko uknuł posługując się narzędziem elopem

 • Quetran

  Jak WP tylko Nokia

  • Jakub

   niedługo nie będzie Nokii, prawdopodobnie już w lutym, więc co wtedy powiesz?

   • Tirinti

    Ważne jest kto będzie nowym CEO Microsoftu.
    Rozsądny CEO powinien wywalić wszystkich pracowników przejętych od Nokii.
    Wówczas nowe Lumie mają szansę być dobrymi smartphonami.

  • Tirinti

   Jak WP to nigdy Nokia.
   WP to najlepszy mobilny system operacyjny, a Nokia to najgorszy producent smartphoneów. To po prostu do siebie nie pasuje.
   Szefostwo Nokii z jełopem na czele nie wie czym jest smartphone i do czego służy.

   • Jakub

    Nokia była najlepszą firmą zawsze, To Bellmar i Elop spieprzyli wszystko, i Nokia i wp to dobre firmy, tylko szefostwo do dupy, gdyby na tych dwóch stołkach siedział kto inny, ktoś kto ma dobre zamiary i w stosunku MS i Nokii, anie żeby tylko nachapać więcej kasy, a oni właśnie to zrobili. Jeden i drugi na tym przekręcie wzięli krocie do swoich kieszeni. Jednakże wymienię wady upadku Nokii:
    -złe szefostwo MS i Nokii co spowodowało—> powolny rozwój wp, gdzie pewnie po przejęciu Nokii rozwiną się dużo szybciej
    -rezygnacja z MeeGo
    -rezygnacja z symbiana
    -za mała liczba klasycznych telefonów( jak już nie ma symbiana, to chociaż fony klasy N73 czy E51 z S40)

    • Tirinti

     Jesteś jełop jak Elop.
     WP 7 rozwijał się szybciej niż WP8, ponieważ Microsoft musiał wprowadzać głupie pomysły Nokii, aby takie cudaki jak 1020 mogły powstać.
     Rezygnacja z MeeGo była dobrą decyzją, rozpoczęcie prac nad tym badziewiem jest jednym z czynników, tego, że Nokia jest/była najgorszą firmą robiącą telefony.
     Rezygnacja z symbiana była najlepszą decyzją w historii Nokii, tyle, że podjeli ją o 10 lat za późno. Właśnie produkcja smartphone z przestarzałym Symbianem doprowadziła Nokię do upadku. Bo w drugiej dekadzie XXI wieku nikt już nie chciał smartphonów z XX wieku.
     Osoby decydujące się na klasyczne telefony decydują się na najtańsze modele a takowych Nokia nie miała bo ich koszty były za duże.
     Ja bym jeszcze dodał, że zbyt późno przenieśli produkcję do Chin przez co mieli zbyt drogie modele.

     • Jakub

      jakby był MeeGo, symbian wp8 to każdy by wziął coś dla siebie, Nokia wypuściła by więcej urządzeń z wp8 gdyby ten się szybciej rozwijał, w tym czasie wypuścili by jakieś dwurdzenowe meego i symbiany i by jakoś szło i za mało fonów wyszło s40, ale klasycznych a nie touch and type badziewie do kosza

     • Tirinti

      Ale właśnie probklemem Nokii jest robienie zbyt wielu modeli, przy czym, żadnego dobrego.
      A aby MeeGo odniosło sukces trzeba by wydać miliardy na promocję. Ciekawe gdzie by Nokia te miliardy zdobyła.
      Zresztą Nokia zupełnie nie rozumiała, że ich rolą jest tylko i wyłącznie robienie sprzętu. OS powinien robić producent OSu a aplikacje developerzy niezależni.
      Właśnie to sprawiło, że jełop Elop zaczął się wtrącać do funkcjonalności WP i zaczeli wciskać tą swoją tandetną nawigację a resztki kasy zmarnowali na łapówki dla developerów gier, żeby zablokować ich publikacje na WP innych producentów.

 • Tirinti

  Ciekawe czy będzie miał microSD i OLED. Jeśli tak, to będzie to drugi po Samsungu Ativ S, highendowy Windows Phone. Może jełop Elop się nauczy jak się je robi i zrobi wreszcie jakąś highendową Lumię.


reklama