, HTC Huawei Newsy Nokia Samsung Windows Phone

Rynek Windows Phone należy w ponad 90% do Nokii

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  Skończ bredzić, bo jak taki wspaniały system, to czemu MS musi płacić każdemu na jakiekolwiek zainteresowanie, a za produkcję jeszcze więcej ? Bo WP to dziadostwo i nic więcej. Jedyne zalety tego niby sytemu, to: Można zadzwonić, wysłać smsa i zrobić sobie zdjęcie, ale po co komu do tego niby Lumia za 3000 zł ? Można za tę cenę mieć prawdziwego smartfona, z aktualizacjami i zostanie jeszcze na prawdziwy aparat, dodatkowo ze slotem kart pamięci.

  • Tirinti

   Główna zaleta to bezpieczeństwo danych, której nie ma w przypadku szpiegoida.
   Google też płaci za promocję, tyle, ze mają lepszą strategię. Płacą łapóweczki dziennikarzą i blogerą oraz lewym forumowiczą.

   Co do Luumii to w pełni zgoda, ale to się tyczy wszelkich Nokii, które zawsze były tandetne, drogie i przereklamowane.
   Microsoft popełnił wielki błąd nawiązujac współpracę z firmą jełopa Elopa. Trzeba było wyprzedzić Google i kupić Motorolę i produkować Razry z WP. Ewentualnie trzeba było dać kasę HTC, Samsungowi i Huawei na promocję modeli z WP8.

   • Kacper Mazur

    Tirinti, ja się co do WP zgadzam z Tobą w 100%, ale co do Nokii… Hmm.. Nie bardzo. Owszem, Samsung Ativ S to dobry smartfon, ale bez przesady, że idealny, zwłaszcza, że Samsung sobie go olał całkowicie.

   • slipdog

    a Obama to sobowtór podstawiony przez producentów Androida, trzymający piecze nad światowym spiskiem…..a te wszystkie miliony ludzi zapytanych o wp mowiace ze to chłam i wybierające androida to klony :O

   • http://gravatar.com/wania1 Wania

    Oj, naiwny jesteś, bardzo naiwny „Tirinti” myśląc, że WP nie jest „szpiegującym” systemem, a uwierz mi wiem co mówię!

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    To mi to udowodnij, jak dane pod Windowsem na PC są tak bezpieczne, jak na WP, to bezpieczniej było by swoje emaile rozrzucić na rynku w dużym mieście. Tam by były o dużo bezpieczniejsze.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Pozostaje tylko gratulować Nokia i Windows Phone a inni producenci mogą tylko żałować że nie oferują atrakcyjnych smartfonów z WP8 tylko szmelc z androsyfem

 • Jakub

  jak MS przejmie Nokie to będzie pewnie 95% by MS, albo jeszcze więcej, najlepiej jakby samsung w ogóle zrezygnował z tego systemu, a na jego miejsce weszło by Sony i by było super. Bo samsung leci w kulki, i będzie robił jeden fon z wp8 na rok albo mniej. Co do HTC to ten ma zaprezentować HTC One’a z wp8 więc tylko ciekawe kiedy

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Jakub
   Tez uważam że MS powinien zablokować Samsung i nie dawać praw do oem W’8.1/WP8 i by się szybko postarali o atrakcyjne oferty a nie kotlety odgrzewane z Android-TW

   • Tirinti

    Wóczas bym kupił na zapas ze 20 sztuk Ativ S ,aby mi do końca życia starczyło, bo już nigdy by nie powstało nic lepszego.
    No chyba, że nowy CEO wywali na zbity pysk wszystkich designerów z Nokii.

  • Tirinti

   Apple robi 1 (no ostatnio 2) modele na rok i dobrze to wychodzi. A Jełop Elop natworzył różnych cudaków a i tak nic nie przebije Samsunga Ativ S z ekranem HD OLED, gniazdem microSD, wymienną baterią o niezłej pojemności a do tego lekkigo i taniego nie wspominając o tym ,ze nie ma hipsterskich głupot jak dziwaczne kolory, gigantyczny aparat i bezprzewodowe ładowanie przewodową ładowarką.

 • chilihead

  Ale nowość! Cały czas trąbicie o tym..znajdzcie ciekawsze tematy…


reklama