, HTC Newsy

HTC EVO 3D skutecznie zastępuje kamizelkę kuloodporną!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ghvgh

  Powinno być Was, a nie Wam.

  Miał on tam swojego…

  Evo miał w klatce piersiowej ?!

 • Artur

  No raczej byl w szoku i nie mial jak poczuc bol. Mi tez w pracy poharatalo palec, bedac w szoku nie czulem bolu…

 • Błażej

  Dziwne, że nie zauważył. Chyba, że to była wiatrówka. Inaczej musiał poczuć mocne uderzenie. U osoby w kamizelce kuloodpornej postrzał z broni palnej może spowodować nawet złamanie żebra, a w najlepszym wypadku siniec.
  Tu prawdopodobnie był mały kaliber choć dokładnie nie jestem w stanie ocenić z jakiego pocisku wychodzi centymetrowa dziura w smartfonie;) Mimo wszystko musiał poczuć uderzenie i odrzut ciała. Chyba, że był w ciężkim szoku to mógł nie poczuć.

  • http://gravatar.com/papiak Papiak

   Tutaj kaliber to gdzieś koło 7-10mm, więc kula nie byłą taka spora.

   • Robin

    Widzę że zupełnie nie znasz się na broni. Pocisk pociskowi nierówny. Kalibry 7.65, 7,62, 9 , 10, 11,43 mm mają pociski pistoletowe i rewolwerowe. Pocisk 5,56 tzw pośredni do karabinków automatycznych, mimo mniejszego kalibru, ma energię większą od każdego z tych wymienionych powyżej. Podobnie jest z amunicją 7,62 pośrednią, nie mówiąc już o karabinowej w tym samym kalibrze. Tak więc kaliber pocisku nie jest wyznacznikiem energii pocisku. Ma na to wpływ także ilość ładunku miotającego i masa pocisku.

    • qwerty

     oraz dystans między strzelcem a celem 🙂

   • qwerty

    oj chłopie coś ci nie wyszło 😉 przeczytaj komentarz @Robina – może trochę ci rozjaśni ten temat – nie chce mi się powtarzać.

    P.S: Złodziej użył Berettę 92FS, kalibru 9mm. Strzał został oddany z bardzo krótkiej odległości – tylko to uratowało sprzedawcę, gdyż przy odległości już ok 10m każdy pocisk czy to 9mm parabellum czy karabinowy 5,56mm NATO, a tym bardziej 7,62 od AK przebija każdy smartfon na wylot i to nie jedną sztukę. Naprawdę gość miał duuuużo szczęścia.

    Polecam dwa kanały na YT:
    www.youtube.com/chann…o91xg4As3g
    www.youtube.com/chann…mOrKUwRLmQ


reklama