, Android HTC Technologie Telefony Testy

Test HTC EVO 3D – smartfon z ekranem 3D

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 321atak

  qwerty – w końcu ktoś z kim mogę się tu zgodzić. Należy wziąść pod uwagę że Apple wypuściło produkt który musi konkurować przez najbliższy rok. O ile ostatnie miesiące to gonienie IP 4 tak najbliższy czas to ewidentne odejście technologiczne od IP4 S. Za rogiem cztery rdzenie, Samsung eksperymentuje na ludziach z NOTE, LG dopieszczanie 3D, mocne uderzenie Mango, Nokia wstaje z ziemii, HTC brata się z dr Dre, nawet fajna N9 z MeeGo, itp itd.
  A Ajfon daje te samą budę z tym samym małym oknem, wciskając procesor który i tak będzie przez ten najbliższy rok na zdecydowany wyrost.

 • qwerty

  ale wasz blog ma opóźnienia… jest 22:08 a u was nie ma zadnych informacji o oczekiwanym iphonie 5 a raczej o totalnej klapie o nazwie iphone 4S…

  Zamiast nowego iphona mamy po raz kolejny odświeżany kotlet- w tą samą obudowę apple wcisnęło ten sam mały 3,5 calowy wyświetlacz, dali aparat 8 mpix, 2 rdzeniowy procesor i nowy os…

  Większość konferecji „porozmawiajmy o iphonie” była o siri – sterowaniu telefonem, pisaniu maili za pomocą głosu…

  Ale mi przełom 🙁 Goście na konferencji z grzeczności klaskali, ale nikt nie wstał- brak owacji i szału…

  Apple zchodzi na psy…. Miał być iphone 5 z min. 4 calowym wyświetlaczem a tu taka gówn**na niespodzianka!!! Pieprze tych bandytów!

  Bogu dzięki za HTC i Samsunga!!!

 • 321atak

  FARID
  HTC 3D EVO ma w nazwie tak samo 3D jak LG Optimus 3D, a to nie oznacza że wszystko ma śmigać w trzech wymiarach! Nikt nikomu tego nie obiecywał! Ludzie włączcie myślenie. Co innego gdyby HTC nazwało w tym telefonie swoje Sense, nie 3.0, a właśnie 3D. Wtedy mielibyśmy pretensje o niekonsekwencje.
  Ja też jestem posiadaczem LG 3D, też uważam że radzi sobie lepiej z 3D niż EVO, ale nie mam pretensji do LG że ich launcher nie jest w 3D! A przecież wg waszego rozumowania powinien być!
  Dlaczego nie jest? Z tego samego powodu z którego kury nie znoszą kwadratowych jaj. Po prostu na dzień dzisiejszy technologia kurzego kupra i ekranów 3D na to nie pozwala

 • farid

  @321 to niech go nazwą evo 2,5D albo EVO3dPoziomOnly. Krzysztof miał rację oczekując od fona efektów 3d bo nazwa wskazuje że to trójwymiarowy telefon. przeciętnemu zjadaczowi chleba za przeproszeniem wali czy technologia coś umożliwia czy nie. przecież jak byk stoi że jest 3d.

  mam lg swifta 3d od plusa, bawiłem się tym evo i moim zdaniem lg go niszczy. bless ya.

 • 321atak

  Drogi kolego recenzencie. Efekty 3D na pulpitach Sense w 3D Evo są niemożliwe do uzyskania najnormalniej w świecie ze względów technologicznych! Budowa ekranów 3D pozwala na emisję obrazu stereoskopowego TYLKO w poziomej orientacji obrazu. Jeśli ciężko to zrozumieć proponuję wyświetlić jakikolwiek film 3D i obrócić telefon do pionu.

  Eh droga redakcjo zadbajcie o jaki taki poziom testów.

 • Ghan

  Kolega który robił recenzję chyba się pomylił bo Lg i HTC nie są jedynymi producentami który robią telefony z wykorzystaniem technologi 3D bo jest jeszcze Sharp i Panasonic
  Powinien ując inaczej to zdanie.
  HTC jest jedynym konkurentem dla LG Shiwt 3D dostępnym poza krajem kwitnącej Wiśni
  Pozdrawiam


reklama