, Android HTC Newsy Smartfony Telefony

Specyfikacja HTC One mini potwierdzona w GFX Bench

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • unlimited

  Jak dla mnie ok, teraz decyzja czy Lumia 720 czy ten HTC. 😉 Oczywistym jest że pod koniec roku wybór padnie na Jolle.

 • Panicz

  Moim zdaniem mogłoby być lepiej. Chodzi mi o to, że mogli zrobić mini flagowca czyli podzespoły z One włożyć do obudowy z mniejszym ekranem bez zmiany CPU/GPU. Bo tak to robią tak samo jak Samsung a liczyłem na coś więcej.

 • SirAdi

  Zapowiada się dobrze, co mnie jakpo fana takich gabarytów bardzo cieszy. Będzie ostra rywalizacja między S4 MIni a One Mini, podobnie jak w przypadku większych modeli – ten pierwszy będzie nieco wydajniejszy, gdy ten drugi nieco lepiej wykonany.

  • kubutek14

   wydajność będzie raczej na tym samym poziomie, bo i tu i tu ma być Snapdragon 400.

 • kronic

  Ja uważam i wiem jedno,że za rok HTC się wys..a na klientów a aktualizacjami.To raz a dwa od czasów mojego ostatniego Sensationa(bo identycznie z nim zrobili jak robią to z One S i zrobia tak z każdym flagowcem )tą firmę już nie biorę pod uwagę absolutnie.Szkoda wielka,bo naprawdę zostaje nie liczne grono już producentów do wyboru.Teraz najbardziej chyba kibicuje Sony oby nie dało du..y bo idzie w dobrym kierunku.Sam mam Iphona 5,ale nie mam nic do Androidów itp.Każdy ma prawo wyboru i kierowania sie tym co uważa,że dla niego dobre i spełnia jego takie,a nie inne oczekiwania.Ubolewam tylko nad tą żenująca wojną IOS vs Android ludzie wszędzie szukają tylko wojny i nienawiści.


reklama