, Firefox OS Newsy Smartfony Sony Telefony

Sony w tym roku pokaże telefon premium z FirefoxOS

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Azawakh

  Jestem bardzo ciekawy flagowego modelu Sony z Firefoxem. Tym bardziej jest to intrygujące gdyż system Mozilli ma być przeznaczony na tanie telefony.

 • http://razec95.blogspot.com Razec95

  Na chwile obecna jedyne smartfony jakie biore pod uwage to te z WP albo Andkiem. Kupowanie pomniejszych systemow wiaze sie z ryzykiem braku aktualizacji, niskim zainteresowaniem deweloperow czy problemami optymalizacyjnymi. Mialem nieszczescie kupic Samsunga Wave 3, ktory na tamte czasy wydawal sie interesujaca propozycja, a sam system prezentowal sie bardzo okazale. I co? I teraz borykam sie z totalnymi pustkami w sklepie (ostatnia wartosciowa aplikacja – Opera niedawno nawalila), brakiem aktualizacji i nieustannymi zwiechami fona. Nigdy wiecej autorskich systemow, nigdy wiecej Samsunga.

 • Nejsir Second

  Tylko Android= prosty system, ładny, bajecznie prosty w obsłudze
  żadnych ohydnych obrzydliwych kafli od Mikrosoftu
  brak aplikacji+cena kosmiczna jak na głodowe polskie warunki
  z kumplem skupujemy stary chleb z piekarni za 20 groszy sztuka żeby jeść
  A ten firefox os w sam raz jak znalazła, mały, ręczny, poręczny a nie 5 calowy kloc.

 • Jakub

  a jestem ciekawy nowego systemu Nokia czyli system asha 1.0 to chyba taki system pomiędzy s40 a symbianem, ale mam nadzieję że się myle i że to jest coś w stylu symbiana lub nawet lepsze, jakby ten system wrzucili do klasycznych fonów z klawiaturą klasy E52,czy N82, byłby sukces Nokii niższej półkicenowej

 • danio

  Ciekawe w którą strone pójdą te systemy. Jest ich coraz więcej. Jedne odchodzą w zapomnienie. Inne święcą triumfy. Za rogiem już widnieje tizen. Pożyjemy zobaczymy.


reklama