, Firefox OS Newsy System

Przekonaj się, jak działa Firefox OS (emulator)


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  calkiem spoko, mozna dzwonic, pisac smsy, instalowac aplikacje oraz proste gierki. dla kogos kto normalnie urzywa telefon nie tuninguje to co dziennie i nie instaluje co chwila nowych romow. są mapy, jest aparat. a NAJWAŻNIEJSZE ze bedzie dzialal PŁYNNIE na zwyklych telefonech nie na tych co maja 4 rdzenie i 2GB ramu bo do dzwonienia i bawienia sie aplikacjami jest to nie potrzebne.

  obskuga jest fajna, ekran w prawa i mamy aplikacje – starczy

 • przem188

  Kurcze, ale świeże info. Ten emulator od miesiąca miałem zainstalowanego. Trochę się pobawiłem i stwierdzam że nic nadzwyczajnego ten system. Jestem nato miast ciekawy Sailfisha i Ubuntu ( jak się rozwinie). Bardziej przemawiają do mnie systemy, w których natywnym językiem programowania apek jest C i pochdne. Język, który wykorzystują przeglądarki internetowe, czyli jak w Firefoxie HTML5 jako język programowania? W takim razie ten system to zmodyfikowany Firefox plus jądro, które go odpala. Więc do Androida niedaleko. Java jest powolna w necie jak i wAndroidzie, a HTML5 dopiero się rozwija. Jednak wolę czystego linuxa, który lepiej sobie radzi z apkami napisanymi w dedykowanym kodzie, bo przez to bardziej wydajnymi, niż w języki kodowania stron www. Mimo, że SailFish, Tizen i Ubuntu potrafią odpalić także apki w Htlm.

 • kubecki

  Nie wiem ale jakość ten interfejs nie przemawia do mnie. Nic specjalnego co by się odróżniało od Androida, iOSa czy WP8. Każdy z wymienionych przed chwilą lepiej się prezentuje. O Tizenie to nie ma co wspominać nawet. Gorszego systemu to nie widziałem 🙂

 • Navarro

  Jak dla mnie bez sensu żeby odpalać emulator firefox os na kompie. Co do Tizena – chyba to już przerabiałem, wystarczy że wspomnę Bada Os.

 • danio

  Ja czekam na tizena i papa androidzie…

 • Komis Gsm

  cudowny lisek – uwielbiam go , napewno jest milszy lepszy to system jak straszny z horroru windows phone
  wole liska miec za zone — nizli fonka z windows phonem
  — wole z jezem miec st….nek niz z windowsem porachunek
  — wole w lesie mieszkac w zaroslach niz windowsa miec w swych wlosciach
  — wole nosic stringi …. niz co chwile miec w windowsie megaaaa pingi

  • janek_94

   Wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale chyba nieco wyolbrzymiasz całą sprawę. Windows Phone to najstabilniejszy system z jakim się spotkałem – jest płynny, nie klatkuje, a i baza aplikacji ciągle się powiększa. No i ten prosty interfejs. Radzę wziąć jakiś telefon z tymże systemem do ręki, pobawić się nim godzinę i zredagować ten tekst jeszcze raz. 🙂

  • http://www.kurslogo.cba.pl/ Genta

   Reinkarnacja Kochanowskiego się znalazła -.-‚

 • MarkoDanzig

  Nie kumam, mam to zainstalować na kompie żeby mi na smartfonie działało?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Jest to emulator systemu. Zadziała wyłącznie w przeglądarce Firefox.

 • Tomek

  Szkoda że nie jest na smartfon z firefoxem.


reklama