, Areny i porównania HTC Nokia Telefony

HTC HD2 czy Nokia N900 [galeria]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Felek

  Nokia jest dużo lepsza… ekranem w htc nie zdzialasz tego co aplikacjami w n900, sam jestem posiadaczem i polecam 🙂

 • aleksos

  Zdecydowanie Nokia! Polecam goraco wszystkim. Tak naprawde jedyna mocna strona HTC jest ekran…

 • Nokiafan

  Oczywiście n900- z powodu systemu. Maemo to czysty linux.

 • galeon

  W tego typu urządzeniach kluczową rolę odgrywa system operacyjny, a z tego co widać na publikowanych testach Meamo 5 (tak właśnie powinien pracować system wielowątkowy) bije na głowę WM 6.5, który jest jedynie inaczej ubranym WM 6.1, choć nakładki HTC na ten system robią duże wrażenie. Dlatego parametry na papierze nic nie znaczą.
  Zgodzę się, że atutem HTC jest ekran, bezdyskusyjnie lepszy i większy.Tak, na WM jest wiele aplikacji, w tym wiele przeglądarek dopracowywanych od wielu lat, jednak ta z Meamo zostawia je daleko w tyle z pełnym flashem. Do tego trzeba dodać, że aparaty (w tym przypadku odstający, nieosłonięty) i głośniki (w tym przypadku mono) montowane w HTC są bardzo niskiej jakości, czy to zmieniało się w przypadku tego modelu?
  No i sprawa ostateczna, mój telefon musi posiadać klawiaturę fizyczną, choć ta w N900 wydaje się mała i niezgrabna o dziwo jest chwalona przez tych, którzy mieli okazję pracować na tym telefonie (ponoć jest w praktyce lepsza od tej w Omni Pro), masz cały ekran do redakcji tekstu i łatwiej pracować na innych aplikacjach z całym „wolnym ekranem”.
  Niewątpliwie przyszłość N900 i następnych modeli zależy od rozwoju systemu Meamo. Jeżeli Nokii uda się wypromować i dopracować ten system, a jest to być albo nie być dla tego koncernu, może powstać konkurencyjny system na smartfony niezależny od wielkich softowych producentów, a że męczę się w Microsoftem od wielu lat i mam dosyć wszędobylskiego Google, który robi wiele złych rzeczy, np. pomaga zwalczać opozycję w Chinach, wybiorę Nokie. Choć ten duży ekran korci, oj korci:)

 • seba

  wm jest przestarzaly… i wolny :/ wiec nie wiem czym sie zachwycac moze i wnetrze jest ciekawe za to system dupny :/


reklama