, Areny i porównania HTC Samsung Telefony

HTC HD2 czy Samsung Omnia II [galeria]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • PMP

  Pytałem gdzieś na jakimś portali o kolory obu ekranów – chodziło mi o to, który ekran wyświetla zdjęcia czy obrazy najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Dziś wiem (bo kupiłem Omnię 2), że ekran AMOLED wyświetla cudowne kolory. Niestety, nie mają one wiele wspólnego z rzeczywistością – w kontekście zdjęć. Wszystkie barwy są przekolorowane, szczególnie czerwień i barwy podobne. AMOLED dobry do gier, nawigacji, oglądania menu telefonu samego w sobie. Do oglądania zdjęć, robienia zdjęć, oglądania filmów – nie nadaje się, chyba że ktoś jest na etapie kreskówek.

 • rey mysterio

  Hej zgadzam się z alexem!! Ale jak chcecie zobaczyć coś więcej to zapraszam na http://www….-II-i8000/ mam nadzieję że pomogłem.Ten materiał przekonał mnie do zakupu.
  pozdrawiam

 • Alex

  Akurat ekran pojemnosciowy w przypadku tel. na windows mobile jest WADA!!! Mase dobrego softu bedzie sie ciezko obslugiwac bez rysika,
  niestety, ale windows mobile jak powstawal to na pewno nie z mysla o obsludze ekranu pojemnosciowegol

 • Igor

  HTC nie ma nic szczególnego, pojemnościowy ekran? po co? miałem pojemnościowy wróciłem spowrotem na dociskowy i co? nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Nie ma tu zbyt dużej różnicy a skoro jej nie ma to po co przepłacać?

 • bigton

  htc dużo droższy i średnio dostępny w polsce, przynajmniej u operatorów – omnia w sklepie online orange kosztuje od złotówki…


reklama