, LG Telefony

LG GW300 – egzotyczne QWERTY już na Wyspach


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Angie

  ja mam ten telefon od ponad miesiąca także zakupiony w sieci PLAY i nie widzę problemu z tym że ma małe przyciski a drobnych palce nie są niezbędne jednakże urok tego telefonu jest taki że bateria trzyma góra do 3 dni ale ja muszę ładowac go codziennie, ale mimo wszystko polecam telefon jest bardzo poręczny, zgrabny i świetnie leży w dłoni 🙂

 • Navistar

  Kupiłem ten telefon w sklepie sieci PLAY. Telefon jako taki jest bardzo przyjazny i robi dobre wrażenie. Szukałem telefonu z wbudowaną klawiaturą Qwerty, a ten poważniej wygląda niż Corby Txt.
  Wygodnie pisze się wiadomości, ale pod warunkiem posiadania drobnych palców.
  Jedyny mankament telefonu to to, że restartuje się samoczynnie przy czytaniu SMSów sieciowych PLAY (sic!). Sprawdziłem w salonie inny model i ma ten sam feler. Wynika z tego, że być może “brandowany” dla PLAY firmware posiada jakiś feler. Wersja sprzedawana w PLAY nie ma też opcji logowania do FaceBooka, a jedynie ikony Yahoo i PlayNet.
  Mam nadzieję, że z czasem wyjdą uaktualnienia lub będzie możliwa wymiana firmware na jakiś typu EU Open, aby uniknąć obecnych problemów z restartami.
  Tak czy inaczej polecam Qwerciarzom 🙂

 • jacek

  Nie ma co szukać na Allegro, dziś kupiłem go bez simlocka w Electro Worldzie za 499 PLN, taniej niż na alledrogo i od ręki – pierwsze wrażenia – SUper!

 • indigo

  ach, ileż bym oddał za takowy 🙁


reklama