, LG Telefony

LG GW300 – tanio i z QWERTY

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • aga

  moj mąz wczoraj sobie go zakupił wiec nie zgodze sie ze jest to telefon tylko dla młodierzy i jak na razie jest z niego zadowolony nawetr ja zaluje ze noie wybrałam tego tela tyko samsunga 3410 okazuje sie ze lg ma bardziej intulicyjne i przyjazne menu no i ma wiecej opcji sporo wiecej a przy tym jest tanszy od delphiego szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialam a teraz pozostaje mi płakać nad rozlanym mlekiem eh…

 • Magdalena

  Dziś telefon zakupiłam, nie ma g3, więc połowa stron nie działa, na facebooka nie mogę się zalogować, bo telefon nie obsługuje javascript (albo jeszcze do jakichś ustawień nie doszłam). Na nk.pl wejść nie można, bo strona nie ma wap. Nie mogę także pobrać gg ani w sieci play, ani w plusie. Na play nie ma gg na ten telefon, a na plus… wyświetla błąd uwierzytelniania. A w instrukcji jest, że gg jest w aplikacjach (więc nawet nie ma mowy o pobieraniu). Oczywiście tam jej nie ma. Nie da się także wyłączyć dźwięku migawki przy robieniu zdjęcia. To tyle co udało mi się znaleźć na chwilę obecną i muszę przyznać, że zmiana nokii 6300 na lg gw300 była błędem.

 • Navistar

  Kupiłem ten telefon w sklepie sieci PLAY. Telefon jako taki jest bardzo przyjazny i robi dobre wrażenie. Szukałem telefonu z wbudowaną klawiaturą Qwerty, a ten poważniej wygląda niż Corby Txt.
  Wygodnie pisze się wiadomości, ale pod warunkiem posiadania drobnych palców.
  Jedyny mankament telefonu to to, że restartuje się samoczynnie przy czytaniu SMSów sieciowych PLAY (sic!). Sprawdziłem w salonie inny model i ma ten sam feler. Wynika z tego, że być może „brandowany” dla PLAY firmware posiada jakiś feler. Wersja sprzedawana w PLAY nie ma też opcji logowania do FaceBooka, a jedynie ikony Yahoo i PlayNet.
  Mam nadzieję, że z czasem wyjdą uaktualnienia lub będzie możliwa wymiana firmware na jakiś typu EU Open, aby uniknąć obecnych problemów z restartami.
  Tak czy inaczej polecam Qwerciarzom 🙂

 • renia

  Telefon z pewnośią przeznaczony jest dla młodzieży lubiącej pisać duże ilości smsów, ponieważ klawiatura QWERTY znacznie przyśpiesza i ułatwia pisanie, w przeciwieństwie do klawiatury alfanumerycznej.


reklama