, Android LG Newsy Smartfony Telefony

LG ujawnia Optimusa G Pro z 5,5-calowym ekranem


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/grzesiek.nowakowski.355 DJ

  Jak zwykle wszyscy narzekają… Telefon już dawno temu przestał być tylko urządzeniem do dzwonienia… 5,5 cala to dostateczny idealny rozmiar na tego typu sprzęt. Foty, filmy lub cokolwiek ogląda się z przyjemnością… Do tego szybkie działanie, piękny obraz, dobry aparat i masa dodatków – telefon idealny! A android jest po prostu idealnym systemem, można z nim wszystko… Czego wy jeszcze chcecie? Ło matko, skąd wy się bierzecie…

 • anarchyINpoland

  No tak. Farsa Nazir cd. (tak na marginesie).

  Co do telefonu. Parametry techniczne bardzo dobre. Gabaryty spore. Zwłaszcza dla kobiety trudny do obsłużenia. Trzeba mieć dłoń goryla (nie glass … 😉 ).
  Gdyby firma upakowała to wszystko w obudowie z 4 – 4,5 calowym ekranikiem, byłoby bardzo fajnie. I rzecz najważniejsza. Bateria. Tutaj wszyscy producenci powinni popracować, żeby bateria wytrzymała chociaż te 3-4 dni solidnego użytkowania.

 • Adam’S

  Telefon dla tych, którzy lubią duże ekrany. Jak dla mnie (to oczywiście osobiste odczucie) już nieco za duży. Lubię, gdy mam możliwość swobodnego obsłużenia telefonu jedną ręką. Na dzień dzisiejszy mam LG P880 4X HD, i już tym modelem, pomimo niezbyt dużej ramki, trzeba się „namanerwować” w dłoni, żeby móc z niego korzystać używając jednej ręki.
  Jeśli LG, podobnie jak większość innych producentów, będzie dążyć do coraz większych ekranów, to rynek smartfonów (w dosłownym znaczeniu) niedługo przestanie istnieć. To już prawie mały tablet. Jeśli mam w niedługim czasie nosić ze sobą dodatkowy pokrowiec na telefon, to wolę zabrać do walizki Galaxy Tab 2, z którego również czasem zdarza mi się dzwonić (oczywiście w domu). Słuchawka bluetooth do ucha i spokojnie można korzystać (nawet w samochodzie).
  Tak więc moim skromnym zdaniem LG powinno się skupić na jakimś jednym, konkretnym modelu flagowym, i rozwijać go technologicznie i programowo, dając mu jednocześnie maksymalne wsparcie. Jeśli jednak zaczyna się to rozkładać na wiele modeli, to w praktyce żaden z nich nie jest tą perełką, co do której możemy mieć pewność, że kupując ją, będzie mogła nam posłużyć chociażby te 2 lata. W tej dziedzinie, zarówno marketingowo, jak i logistycznie, dominuje jednak iPhone (nie nie. Nie reklamuję go. I nie korzystam).
  Podsumowując : chętnie widziałbym specyfikację tego telefonu, ale w słuchawce pokroju P880.

 • http://bada-WORLD.pl watero

  Nazir! Proszę! Przestań! Czytam ten portal codziennie i wkurzam się gdy chcę przeczytać wartościową dyskusję pod wpisem, a tam masa Twoich bazgrołów o tym jak to android jest be, wp Boskie. Zauważ, że nie ma dla Ciebie idealnego telefonu, segregujesz je na te po których ciśniesz mniej i bardziej. Skończ bo dojdzie do tego, że Cie zlinczują w prawdziwym życiu, przynajmniej na mnie już tak działasz, że bym tak zrobił.

  Wydajesz się człowiekiem dorosłym, ale niestety nie rozumnym. Ogarnij się.

  Pozdrawia 22 letni fan technologii mobilnych.

 • kanka92

  to są zdjęcia tego LG ? tak miał chyba wyglądać Samsung Galaxy S IV ? ;D … a efekt 2,5 D ? czego już nie wymyślą xD powtarzam, nie wiem który raz ale LG to chyba jeden producent, który racjonalnie podchodzi do sprawy zasilania.

 • hirisho

  To wreszcie zapłać i przestań jęczeć, bo ŻADEN z Twoich komentarzy nie wnosi niczego do tematu. Jestem zaskoczony, że Administracja jeszcze Cię nie zbanowała, bo większego trolla chyba tutaj nie było.

  Co do telefonu, to wygląda ciekawie. W sumie ma całkiem niewielką ramkę wokół wyświetlacza, mimo, że to (chyba) jedynie render prasowy. Szkoda, że nikt nie robi czegoś, co byłoby konkurencją dla Note II – nie patrząc jedynie pod względem wielkości ekranu, ale możliwości stylusa. Przynajmniej mógłbym wybrać to co lepsze.

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  No tak farsy LG cdn.

  Zamiast zaspokoić rynek i czekających na Nexus to szykują nowy swój model z nakładką .
  A może by panowie z LG tak zamiast tego bubla dali nowy model Nexus’5 i było by więcej zadowolonych bo raczej nie będzie na to więcej chętnych niż kilka tysięcy sztuk a Nexus już ma w granicach miliona sztuk sprzedanych i zapotrzebowanie nadal wzrasta co jest sygnałem ze ludzie coraz bardziej nie chcą nakładek od producenta .

  Jak tak dalej będzie z Nexus farsa trwać od LG i nowe buble z nakładkami w planie , to wygląda na to że już kupię Ativ S lub doczekam się nowego Nexus5 a ba nawet jestem gotów za taki zapłacić już 2k zł.

  • anarchyINpoland

   No tak. Farsy Nazir cdn.
   Nexusa też produkuje LG. Niestety ty możesz o nim tylko pomarzyć. Za siedzenie w domu i pisanie komentarzy wszędzie, gdzie się tylko da, nikt ci nie zapłaci. A nierobów na telefony nie stać. Chyba, że rodzice coś ci naskubią.


reklama